کد خبر: 3999145
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
با حکمی از سوی ضرغامی
سیدعزت‌الله ضرغامی در احکامی علی دارابی را به عنوان قائم مقام وزیر و معاون میراث‌فرهنگی منصوب کرد.

علی دارابی به قائم مقامی وزیر و معاون میراث‌فرهنگی منصوب شدبه‌ گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی؛ سیدعزت‌الله ضرغامی در احکامی علی دارابی را به عنوان قائم مقام وزیر و معاون میراث‌فرهنگی منصوب کرد.

در حکم ضرغامی برای علی دارابی آمده است:

جناب آقای دکتر علی دارابی

نظر به شایستگی‌های فردی و تجارب ارزشمند در حوزه فرهنگ و رسانه، طی این حکم به سمت «قائم‌مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی» منصوب می‌شوید.

هماهنگی و اعمال مدیریت واحد در انجام مأموریت‌های گسترده وزارتخانه و برقراری ارتباط و همکاری مؤثر با نهادها و سازمان‌های کشور، از ضرورت‌های مهم وزارتخانه است تجربه و آشنایی با سبک مدیریتی اینجانب، از مزیت‌های مهم شما در انجام مسئولیت قائم‌مقامی است. میراث‌فرهنگی، شناسنامه و هویت این وزارتخانه است. جنابعالی مأموریت دارید با تشکیل گروه‌های اندیشه‌ورز و تخصصی و استفاده از نخبگان، دانشگاهیان و صاحب‌نظران این حوزه، برنامه‌های تحولی که در پیوست به شما ابلاغ شده است، را اجرایی کنید.

بهره‌گیری از نیروهای جوان و خوش‌فکر در پست‌های مدیریتی، راه‌اندازی جاذبه‌های مکمل در اماکن تاریخی، نوآوری و استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه میراث‌فرهنگی ملموس و ناملموس، استفاده گسترده از توانمندی‌های بخش خصوصی و عمومی و علاقه‌مند در حوزه مرمت، حفظ و اداره اماکن از اولویت‌های دیگر مأموریت جناب‌عالی است.

امیدوارم تجربه خوب همکاری با شما مجدداً برای من تکرار شود. 

از خداوند متعال توفیقات جناب‌عالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام خمینی (ره) و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را خواهانم.

علی دارابی از جمله مدیران باسابقه در کشور است که عضویت در هیئت علمی دانشگاه صداوسیما، محقق در حوزه ارتباطات و انقلاب اسلامی، معاونت امور مجلس و استان‌های سازمان صداو سیما، مشاور رئیس و مدیر بررسی تاریخی و سیاسی مؤسسه حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری و معاونت سیمای سازمان صدا و سیما از جمله مهم‌ترین سوابق فعالیتی او به شمار می‌رود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: