کد خبر: 3999623
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲
رحمتی در مراسم معارفه‌اش:
سرپرست معاونت امور استان‌های سیما گفت: برای تداوم این امر و نیز تحول در عملکرد معاونت امور استان‌ها و شبکه های استانی نیازمند همراهی همه مدیران و برنامه‌سازان در سراسر کشور هستیم.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، آیین معارفه محمد مهدی رحمتی؛ سرپرست این معاونت با حضور قائم‌مقام رئیس رسانه ملی و همچنین مدیران صف و ستاد معاونت امور استان‌ها به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید رمضان موسوی مقدم در این جلسه با اشاره به توسعه شبکه‌های استانی گفت: خوشبختانه در پنج سال گذشته با سیاستگذاری و ریل‌گذاری مناسبی که برای توسعه شبکه شما و شبکه‌های استانی صورت گرفته است شاهد پیشرفت همه جانبه معاونت امور استان‌ها هستیم. این پیشرفت‌ها حاصل تلاش همه مدیران معاونت به ویژه دکتر دارابی است که نقشی تعیین‌کننده داشت.

قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه شکوفایی و ارتقاء کمی و کیفی شبکه‌های استانی و معاونت امور استان‌ها امری محسوس است افزود: در حال حاضر مراکز استانی رسانه ملی بسیار متفاوت از قبل فعالیت می‌کنند و همکاری نزدیکی با شبکه‌های سراسری دارند که نشان از ظرفیت بسیار بالای آنهاست.

موسوی مقدم با بیان اینکه برای برداشتن گام‌های بلند، باید مسیر در پیش گرفته در معاونت امور استان‌ها تداوم داشته باشد، بیان کرد: رحمتی سرپرست جدید معاونت هم ویژگی‌های بسیار برجسته‌ای دارد که جوانی و تجربه توأمان، از جمله آنهاست.

وی با اشاره به اقدامات دکتر رحمتی در بسیج سازمان تصریح کرد: 130 گروه تولیدی در بسیج رسانه ملی ایجاد شده که همه آنها در حال تولید برنامه هستند، با مدیریت رحمتی کارهای بسیار خوبی در بسیج صدا و سیما آغاز شده و حالا این مدیر توانمند با انگیزه بالا و شناخت از مشکلات و ظرفیت‌های مراکز، عهده‌دار مسئولیت معاونت امور استان‌ها شده است.

تداوم موفقیت نیازمند همراهی همه مدیران و برنامه‌سازانیم

محمد مهدی رحمتی سرپرست معاونت امور استان‌های صدا و سیما هم در این جلسه با اشاره به تجربه همکاری با بسیاری از مدیران و دست اندرکاران این معاونت در گذشته عنوان کرد: مراکز استانی رسانه ملی با زحمات همین مجموعه به موفقیت‌های خوبی دست یافته‌اند و نظم ساختاری پیدا کرده‌اند. فقدان حضور مدیر برجسته‌ای مانند دارابی با ویژگی‌های خاصی که داشت، قطعا برای رسانه ملی دشوار است اما تلاش خواهیم کرد با استفاده از تجارب گذشته و توانمندی جمع حاضر، خلأهای موجود را پر کنیم.

سرپرست معاونت امور استان های رسانه ملی با اشاره به جایگاه ایران اسلامی و سازمان صدا و سیما اظهار کرد: این پیشرفت‌ها و موفقیت‌ها به واسطه خون شهدا و برکات انقلاب اسلامی حاصل شده است. آنچه در معاونت امور استان‌ها به دست آمده نتیجه تلاش شبانه‌روزی مدیران کل مراکز و همکارانشان و همچنین مدیریت عالی معاونت است.

سرپرست معاونت امور استان‌ها تصریح کرد: برای تداوم این امر و نیز تحول در عملکرد معاونت امور استان‌ها و شبکه های استانی نیازمند همراهی همه مدیران و برنامه‌سازان در سراسر کشور هستیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: