کد خبر: 4011352
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
از سوی دارالقرآن اهل بیت(ع) خمینی‌شهر انجام شد؛

دارالقرآن اهل بیت(ع) خمینی‌شهر در راستای طرح محرومیت‌زدایی قرآنی و ایجاد زیرساخت‌های مناسب تبلیغی قرآنی در حال تربیت نخبگان قرآنی جهت ایجاد 110 خانه قرآن در مناطق محروم روستایی است.

تربیت مربی قرآنبه گزارش ایکنا، دارالقرآن اهل بیت(ع) خمینی‌شهر در راستای طرح محرومیت‌زدایی قرآنی و ایجاد زیرساخت‌های مناسب تبلیغی با اجرای طرح‌های تخصصی و عمومی تربیت مربی قرآن کریم و معارف اهل بیت در شعبه روستای محروم موغان شهرستان فریدن در حال تربیت نخبگان قرآنی برای ایجاد 110 خانه قرآن وعده داده شده مدیران مؤسسه در مناطق محروم روستایی است.

با اجرای  این طرح  که از تابستان سال جاری شروع شده است، تاکنون بیش از 85 بانو و 45 آقا در حال آماده شدن برای اجرای برنامه‌های خانه‌های قرآن روستایی در منطقه غرب استان اصفهان و کمک به مؤسسه برای اجرای طرح‌های قرآنی خصوصا 110 پایگاه قرآنی روستایی در  مناطق محروم  استان اصفهان هستند.

طرح ریشه‌کنی بیسوادی قرآنی به شکل ویژه در مناطق محروم  غرب استان اصفهان به زودی از سوی دارالقرآن اهل بیت(ع) شعبه موغان به اجرا در خواهد آمد.

با توجه به ضرورت آموزش عمومی قرآن و رفع اشکال و تصحیح قرائت حمد و سوره مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) با ایجاد اولین پایگاه قرآنی خود در روستای محروم موغان و شناسایی افراد مستعد قرآنی و دعوت از نخبگان قرآنی منطقه و متربیان دوره‌های تربیت مربی قرآن و معارف اهل بیت در نظر دارد، این طرح را برای اولین بار در این نقطه از کشور به اجرا درآورد که در صورت موفقیت در اجرای آن پس از بررسی‌ها و رفع نواقص در اجرای آن در تمام مناطق استان به اجرا در خواهد آمد.

یادآوری می‌شود، مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) در خمینی‌شهر، بلوار شهید منتظری، نبش کوچه 86 واقع شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: