کد خبر: 4029744
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲
در پادکست «چادری که جا نماند» منتشر شد؛

بخش‌های مهم از کتاب «چادری که جا نماند» که بیانگر مقاومت زنان و مردان ایرانی در دوران کشف حجاب است در قالب 18 پادکست از سوی فرهنگسرای سرو منتشر شد.

به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، فرهنگسرای سرو که متولی ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در سطح سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است با تولید محصولات مختلف در حوزه عفاف و حجاب اقدام به ترویج و توسعه فرهنگ حجاب در بین عموم مردم می‌کند.

این مرکز در جدیدترین فعالیت خود در این زمینه، مجموعه پادکست‌هایی را با محوریت کتاب «چادری که جا نماند» تولید کرده است.

کتاب «چادری که جا نماند» خاطرات مقاومت زنان و مردان ایرانی در دوران کشف حجاب رضاخانی است که به دست مصطفی فاروئی‌فیروزی گردآوری و توسط ایوب خرسندی و الهام یوسفی تدوین و از طرف انتشارات بوی شهر بهشت روانه بازار کتاب شده است.

در این مجموعه، 18 پادکست که شامل بخش‌هایی مهم از کتاب و بیانگر مقاومت زنان و مردان ایرانی در برابر بی‌حجابی است، در قالبی هنرمندانه منتشر شده است. در هر پادکست اتفاقات روی‌ داده برای یکی از شخصیت‌های اصلی این داستان انتخاب شده و از زبان راویان متعدد تبدیل به قالب صوتی شده است.

یادآور می‌شود، مجموعه پادکست‌های عفاف و حجاب به همت فرهنگسرای سرو تولید شده و در سایت آپارات فرهنگسرای سرو و اینستاگرام فرهنگسرای سرو منتشر می‌شود. علاقه‌مندان برای شنیدن این مجموعه می‌توانند به آپارات فرهنگسرای سرو  مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر از برنامه‌های فرهنگی و هنری با شماره 88881789 تماس بگیرند.

منصوره مرادی‌نیا

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: