کد خبر: 4029796
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴

دبیرخانه جهاد و تبیین فراخوان همایش روایت عاشقی با محور ناگفته‌هایی از داستان کرونا به روایت شاهدان عینی از مجاهدت‌های کادر درمان را منتشر کرد.

خدمات کادر درمان در ایام کرونا را روایت کنید

به گزارش ایکنا، دبیرخانه جهاد و تبیین با هدف تبیین و بیان ناگفته‌های مجاهدت کادر درمان در ایام کرونا، فراخوان همایش روایت عاشقی را منتشر کرده است.

این همایش با هدف روایت ناگفته‌هایی از داستان کرونا به روایت شاهدان عینی از مجاهدت‌های کادر درمان برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند به تعداد نامحدود، زیباترین و تأثیرگذارترین خاطرات خود را از دوران کرونا روایت کنند.

شرکت‌کنندگان روایت باید در ابتدا خود را معرفی کنند(شامل: نام ونام خانوادگی/کدملی/نام شهر/تلفن همراه) و طی حداکثر چهار دقیقه به صورت ضبط افقی موبایلی خاطره خود را بیان کنند. علاقه‌مندان باید روایات خود را تا 15 بهمن به شماره 09193044648 واتساپ کنند.

پس از بررسی آثار، برترین‌ها انتخاب و از صاحبان روایت دعوت خواهدشد تا در همایشی که به همین منظور با عنوان «روایت عاشقی» برگزار می‌شود شرکت کرده و همان خاطره را در جمع حاضران روایت کنند.

به بهترین روایت و بهترین راوی از نظر حاضران در همایش دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا می‌شود و مجموعه روایت‌ها نیز با نام صاحب روایت در کتابی گردآوری و منتشر می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: