کد خبر: 4031054
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۶

مسابقه کتابخوانی «کتاب حیدر» از سوی کانون قرآن و عترت «زُمَر» دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود.

مسابقه «کتاب حیدر»به گزارش ایکنا، مسابقه کتابخوانی «کتاب حیدر»  به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) از سوی کانون قرآن و عترت زمر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان پس از مطالعه کتاب، آثار خود را در یکی از قالب‌های پادکست، کلیپ، متن و دل‌نوشته با ذکر اینکه این آثار از کدام بخش کتاب الهام گرفته شده است، به نشانی formaloo.com/heydar ارسال می‌کنند.

مهلت ارسال آثار از سوم بهمن‌ مصادف با میلاد حضرت زهرا(س) تا 26 بهمن‌ مصادف با میلاد امیرالمؤمنین(ع) تعیین شده است، کتاب نیز با کد تخفیف 40 درصدی HeidAr در نرم‌افزار طاقچه موجود است. علاقه‌مندان به منظور ثبت‌نام می‌توانند به شناسه @HB_128 پیام دهند.

آزاده اسکندری مؤلف این کتاب است که از سوی انتشارات کتابستان معرفت به چاپ رسیده است.

این کتاب به ارائه تصویر تازه‌ای از زندگی امام علی(ع) می‌پردازد. در این کتاب با روایتی خطی و به هم پیچیده از ۹ سال زندگی امام علی(ع) با حضرت فاطمه(س) مواجهیم. از زبان امام علی(ع) داستان را از روز‌های نزدیک به ازدواج حضرت امیر(ع) تا روز‌های بعد از شهادت حضرت زهرا(س) می‌خوانیم.

در این کتاب به هر آنچه از زندگی مشترک، نبرد‌ها و روزگار به‌طرزی پراکنده در منابع شیعه و سنی ثبت شده پرداخته شده است، برای تألیف این اثر از بیش از ۱۲۰ منبع متقن مطالب گردآوری شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: