کد خبر: 4031664
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
امام‌جمعه بوشهر تأکید کرد:

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در جمع اعضای ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر، گفت: در جوار تجلی جهاد خدمت در دهه فجر، تبلور خدمات‌رسانی دستگاه‌های تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز در طول سال نیز باید به مردم استمرار یابد و ارائه شود

به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، اعضا و رؤسای کمیته‌های بیست و چهار‌گانه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر، ششم بهمن‌ماه، در آستانه فرارسیدن دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی با آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در مجتمع فرهنگی و پژوهشی آدینه کوی شهید مدرس شهر بوشهر دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر در این نشست با تأکید بر اینکه در جوار تجلی جهاد خدمت در دهه فجر، تبلور خدمات‌رسانی دستگاه‌های تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز در طول سال نیز باید به مردم استمرار یابد و ارائه شود، اظهار کرد: مردم باید با ارائه خدمات صادقانه از سوی مسئولان در بخش‌های مختلف توسعه، عمران و آبادانی طعم شیرین انقلاب را بچشند و از برکت‌های این حرکت عظیم برخوردار شوند.

وی افزود: هرچند امروز کشور تحت تأثیر فشارهای اقتصادی سنگینی از سوی استکبار جهانی قرار دارد، اما مسئولان باید به‌گونه‌ای عمل کنند که سختی این فشارها را کاهش و به مردم خدمات‌رسانی کنند.

آیت‌الله صفایی‌بوشهری با انتقاد از وجود معوقات کارگری، اظهار کرد: هرچند امروز معوقه‌های کارگری از ۶ تا ۹ ماه به ۲ تا ۶ ماه رسیده است، اما باید این تأخیرها از بین برود چون جامعه هدف این تأخیر در پرداخت مطالبه‌های خود را از چشم کارفرما نمی‌بینند بلکه از چشم سیستم می‌دانند.

امام‌جمعه بوشهر با تأکید بر اینکه جهاد خدمت صورت گیرد تا مردم خوشحال و امید به آینده داشته باشند، گفت: مردم با انقلاب، آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب هستند و از برخی‌ها که با انقلاب نیستند و جهاد خدمت ندارند اظهار نگرانی می‌کنند. مردم در شرایط سخت اقتصادی کنونی جامعه به جهاد خدمت نیاز دارند.

وی با اشاره به اشتغال ۱۵ درصد جوانان استان بوشهر در صنایع نفت و گاز منطقه، تأکید کرد: در قبال این همه خدمتی که این استان به نظام کرده سهم آن به‌ویژه در بخش اشتغال باید تأمین شود.

آیت‌الله صفایی‌بوشهری گفت: باید با همه کسانی که در گذشته تخطی و ترک فعل کردند و گذاشتند ۳۵ درصد اشتغال جوانان استان بوشهر پایمال شود برخورد قانونی صورت گیرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر بیان کرد: تبلیغ مهمترین کاری است که باید به‌خوبی مورد توجه قرار گیرد و در همین راستا جوانان و نوجوانان باید در فضای ملی و بین‌المللی با هدف‌های انقلاب آشنا و دوست و دشمن و ترفندهای انقلاب را بشناسند. همچنین باید واقعیت‌های قبل از انقلاب نیز برای مردم به‌خوبی تبیین شود.

یادآور می‌شود، در پایان از سوی آیت‌الله صفایی‌بوشهری، رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر به پاس زحمات چندین ساله حامد فکوری به‌عنوان عضو کمیته قرآن و رسانه و خبرنگار افتخاری ایکنا در عرصه اطلاع‌رسانی برنامه‌های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی تجلیل شد.

سیده‌زهرا محیسنی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: