کد خبر: 4054721
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹

نگاه سلیقه‌ای مسئولان و بلاتکلیفی مشکلات مردم پردیس

امام‌جمعه پردیس در خطبه‌های نماز عید فطر این شهرستان گفت: به‌دلیل نگاه‌های سلیقه‌ای برخی مسئولان، بعضی از مشکلات شهرستان بلاتکلیف باقی مانده است و ما از مسئولان استانی انتظار داریم دستورات ریاست جمهوری جهت رفع مشکلات مردم سریع‌تر محقق بشود.

نماز عید فطر در پردیسبه گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی، امام‌جمعه پردیس، امروز، 13 اردیبهشت‌ماه در خطبه‌های نماز عید فطر این شهرستان که در میدان امام رضا(ع) اقامه شد  ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم پردیس جهت خلق حماسه‌هایی چون راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر، گفت: حضور گسترده مردم در برنامه‌ها نشانه وحدت و بصیرت است و قطعا این وحدت مردمی برکات زیادی برای شهرستان خواهد داشت.

وی در ادامه با تشکر از  مسئولان ستاد برگزاری نماز عیدفطر، اظهار کرد: دهه اخیر در کشور با فراز و نشیب همراه بودیم و مشکلات و افتخاراتی هم در این زمان کسب کردیم؛ از جمله افتخارات ما در این سالها شکست استکبار جهانی، انتخابات باشکوه ریاست جمهوری و سرکار آمدن دولت مردمی، مدیریت قوی بیماری کرونا بود که امتیاز خوبی در دنیا برای کشور داشت، اما مشکلاتی هم به این دولت به ارث رسیده و سختی معیشت مردم را زیادتر کرده است که گذر از این شرایط و رفع مشکلات نیازمند اتحاد بیشتر مردم و مسئولان است.

امام‌جمعه پردیس ادامه داد: متأسفانه شهرستان پردیس مورد کم‌لطفی مسئولان استانی و کشوری از گذشته قرار گرفته است و  بار این مشکلات را مردم به دوش می‌کشند و شرمندگی آن برای ماست. امیدوارم با مسئولیت گرفتن مدیران جوان و جهادی و تلاش‌های شبانه‌روزی آنها، شرایط بهبود پیدا کند.

وی گفت: درخواست ما از مردم این است که مسئولان خود را حمایت کنند تا آنها بهتر بتوانند خدمت کنند و بارهای بر جای مانده شهرستان را مرتفع کنند. همچنین مسئولان توجه داشته باشند با فاصله گرفتن از هم و مانع‌تراشی مشکلات باقی می‌ماند و مردم را رنج می‌دهد که این مسئله مورد غضب خدا قرار خواهد گرفت.

حسینی با بیان اینکه به‌دلیل نگاه‌های سلیقه‌ای برخی مسئولان، بعضی از مشکلات شهرستان بلاتکلیف باقی مانده است و این باعث نارضایتی مردم می‌شود، اظهار کرد: وضعیت سندهای بومهن، شهرک طلاییه، شهرک امام خمینی(ره)، وضعیت آنتن صداوسیما و مشکلات مناطق صنعتی بلاتکلیف مانده است و این به دلیل اختلاف سلیقه و نگاه محدود برخی مدیران است و ما از مسئولان استانی انتظار داریم دستورات ریاست جمهوری جهت رفع مشکلات مردم سریع‌تر محقق بشود.

وی در پایان ضمن تشکر از رسانه‌ها که صدای مردم و مشکلات‌شان را به گوش مسئولان می‌رسانند، گفت: در خصوص نداشتن مصلی در شهرستان پردیس پس از ۲۴ سال که نماز جماعت جمعه در این منطقه اقامه می‌شود قول‌های داده شده است که انتظار می‌رود به‌زودی تعیین تکلیف شود.

نسا نژادزارع

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha