کد خبر: 4064209
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷
جمعه 27 خرداد

آزمون مسابقه «سرکار علیه» برگزار می‌شود

دانشجویان علاقه‌مند مسابقات مجازی کتابخوانی هشت‌بهشت می‌توانند در دومین آزمون برخط این مسابقات با عنوان کتاب سرکار علیه جمعه 27 خرداد شرکت کنند.

آزمون مسابقه «سرکار علیه» جمعه 27 خردادماه برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، دانشجویان سراسر کشور اعم از پزشکی و غیرپزشکی می‌توانند برای شرکت در این مجموعه مسابقات به سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir مراجعه و پس از  ثبت‌نام در آزمون آنلاین شرکت کنند.

طبق آنچه اعلام‌شده، کتاب انتخاب‌شده این مسابقه «سرکار علیه»، چند روایت «مادر ـ دختری» درباره‌ هویت اجتماعی زن است که به‌ عنوان دومین کتاب از سومین دوره مسابقات کتابخوانی «هشت‌بهشت» معرفی شده است و در پایان جوایز ۵ میلیون ریالی به دانشجویان برگزیده این مسابقه اهدا می‌شود.

شرکت در این آزمون از ساعت 9 تا 24 به‌صورت مجازی و از طریق  سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران امکان‌پذیر است.

دانشجویان باید پیش از شرکت در آزمون در سایت مذکور ثبت‌نام کرده باشند و چنانچه در ورود به سایت و یا ثبت‌نام با مشکل مواجه شدند به آیدی تلگرامی @FarhangiJUT اطلاع‌رسانی کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مسابقات کتابخوانی هشت‌بهشت با شناسه @FJUTBookRC  امکان‌پذیر است.

براساس آنچه پیشتر اعلام شد نسخه الکترونیکی کتاب «سرکار علیه»، در پلتفرم‌های طاقچه و فدیبو موجود است.

آزمون مسابقه «سرکار علیه» جمعه 27 خردادماه برگزار می‌شود

مجموعه مسابقات کتابخوانی هشت‌بهشت به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :