کد خبر: 4068507
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸

مدارک لازم جهت عضویت در اتحادیه‌ موسسات قرآنی استان + اساسنامه

بنابر ماده 12 اساسنامه عضویت اتحادیه‌های قرآنی، مؤسسات و خانه‌های قرآنی به صورت اختیاری است و پس از پذیرش درخواست عضویت، با تحویل و فراهم کردن مدارکی می‌توانند به عضویت آن درآیند.

مدارک لازم جهت عضویت در اتحادیه‌ موسسات قرآنی استان + اساسنامهبه گزارش ایکنا، تمامی مؤسسات و خانه‌های قرآن شهری و روستایی براساس ماده 12 اساسنامه اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت با اختیار خود می‌توانند به عضویت اتحادیه‌های استان درآیند.

بنابراین پس از ارسال درخواست کتبی عضویت و تعهد رعایت مفاد اساسنامه اتحادیه، ارائه صورتجلسه مجمع عمومی و یا هیئت مدیره مؤسسه مبنی بر تصویب عضویت مؤسسه در اتحادیه، ارائه یک نسخه از آخرین آگهی تأسیس یا تغییرات ثبتی مؤسسه، ارائه کپی اسسنامه مؤسسه، کپی پروانه فعالیت معتبر مجموعه، گزارش شش ماهه آخر فعالیت مؤسسه، کپی کارت ملی و شناسنامه مدیر عامل مؤسسه و یک قطعه عکس مدیرعامل الزامی است.

سپس درخواست مؤسسه متقاضی در جلسه هیئت مدیره اتحادیه بررسی و پس از کسب اکثریت آرا و تأیید عضویت در اتحادیه، صورتجلسه‌ای شامل نام مؤسسه، شماره ثبت مؤسسه، شناسه ملی با دستور جلسه عضویت مؤسسه در اتحادیه براساس تبصره 3 ماده 12 اساسنامه اتحادیه مؤسسات تهیه می‌شود و به یکی از اعضای هیئت مدیره مؤسسه یا مدیر عامل و یا وکیل رسمی مؤسسه، وکالت‌نامه داده شود تا نسبت به تکمیل پرونده، پرداخت حق عضویت و امضای نامه و فرم‌های عضویت اقدام کند.

همچنین بنابر همین ماده اساسنامه، درخواست و پذیرش عضویت با ارائه کپی مجوز فعالیت مؤسسه و کپی کارت ملی و شناسنامه مسئول، در اتحادیه‌های قرآنی بلامانع است.

اساسنامه اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت استان‌ها

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :