کد خبر: 4072961
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰

تمدید مهلت ارسال آثار «خیابانی و محیطی» جشنواره تئاتر مقاومت

مهلت ارسال آثار بخش «خیابانی و محیطی» هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت به دلیل درخواست و استقبال هنرمندان تئاتر خیابانی تا روز شنبه هشتم مرداد تمدید شد.

به گزارش ایکنا به نقل از ستاد خبری هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت، مهلت ارسال آثار بخش تئاتر «خیابانی و محیطی» جشنواره به دلیل حجم گسترده درخواست‌ها و استقبال هنرمندان فعال تئاتر خیابانی به مدت هشت روز و تا روز شنبه 8 مرداد تمدید شد.

مطابق با گاهشمار فراخوان دوره هجدهم، هنرمندان متقاضی فرصت داشتند تا روز شنبه اول مرداد آثار خود را با شرایط ذکر شده به دبیرخانه مرکزی جشنواره تئاتر مقاومت ارسال کنند.

در ادامه این گزارش آمده؛ هنرمندان متقاضی در سایر بخش‌های رقابتی دوره هجدهم مطابق با جدول زمان‌بندی‌شده و گاه شماره جشنواره از جمله رادیو تئاتر، تله‌تئاتر و صحنه‌ای تا 20 مرداد و نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی تا 30 شهریور مهلت‌ دارند آثار خود را با شرایط ذکر شده در فراخوان به دبیرخانه مرکزی هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت ارسال کنند.

بر این اساس متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه فراخوان و اخبار این جشنواره، به پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت به نشانی www.moghavemattheater.ir مراجعه کنند. جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت برای اولین بار طی سه دهه برپایی، دوره هجدهم را در گستره ایران و کشورهای اسلامی و در بازه شهریور تا آذر 1401 به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری سید وحید فخر موسوی برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha