کد خبر: 4075008
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶

مسابقه کتابخوانی «عبادت احرار» برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی «نماز در سیره و سخن امام حسین(ع)» با عنوان «عبادت احرار» برگزار می‌شود.

مسابقه «عبادت احرار»به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی ستاد اقامه نماز، حامد صالحی، مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز از برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام حسین(ع) با عنوان «عبادت احرار» خبر داد.

صالحی گفت: این مسابقه به صورت سراسری از هشتم مردادماه مصادف با اول محرم‌الحرام سال ۱۴۴۴ هجری قمری تا پنجم مهرماه سال جاری مصادف با ۳۰ صفر، سالروز شهادت امام رضا(ع) در کلیه استان‌های کشور و دستگاه‌های اجرایی در حال برگزاری است.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ یاد شده نسبت به خرید کتاب اقدام کنند و جهت خرید نسخه الکترونیکی (ایپاپ) کتاب با 70 درصد تخفیف به قیمت 70 هزار ریال از طریق فروشگاه اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir و جهت خرید نسخه فیزیکی کتاب با 50 درصد تخفیف به قیمت 125 هزار ریال از طریق فروشگاه مرکزی ستاد اقامه نماز، عاملان فروش در استان‌های منتخب کشور و نیز فروشگاه اینترنتی ستاد به نشانی namazstore.ir اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز در ادامه با اشاره به اینکه علاقه‌مندان گروه سنی ۱۵ سال و بالاتر می‌توانند در دو قالب شرکت کننده آزاد یا کارکنان دستگاه‌های اجرایی در این رویداد فرهنگی شرکت کنند، گفت: مهلت تعیین شده جهت مطالعه کتاب و شرکت در آزمون مسابقه از تاریخ ۲۲ مرداد تا پنجم مهرماه سال جاری به مدت ۴۶ روز تعیین شده است و آزمون مسابقه از بصورت مجازی از طریق سامانه محراب به نشانی mehr. Namaz.ir در مدت زمان تعیین شده برگزار خواهد شد.

وی در پایان بیان کرد: نتایج مسابقه در روز ۲۲ مهرماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) امام صادق(ع) از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و درگاه‌های دستگاه‌های اجرایی مشارکت کننده اعلام خواهد شد و شرکت کنندگانی که به 90 درصد سؤالات مسابقه پاسخ صحیح داده باشند، به مرحله قرعه کشی راه یافته و از میان آنان به قید قرعه به ۱۲۸ نفر کارت هدیه 2 میلیون و پانصد هزار ریالی از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha