کد خبر: 4089079
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴

آغاز ثبت‌نام ترم جدید «مربی قرآن کودک خود شوید» در دارالقرآن خانه کارگر

ثبت‌نام ترم جدید دوره تربیت مربی قرآن کریم ویژه عموم مادران و مربیان مهد کودک با عنوان «مربی قرآن کودک خود شوید» در دارالقرآن خانه کارگر آغاز شد.

به گزارش ایکنا، دارالقرآن خانه کارگر در جهت ارتقای سطح علمی مادران و مربیان مهد‌های کودک و تقویت پایه‌های دینی خردسالان و کودکان دوره‌های مربیگری قرآن مهد کودک و پیش‌دبستانی را با عنوان «مربی قرآن کودک خود شوید» برگزار می‌کند.

این دوره آموزشی در سه بخش شامل آموزش‌های علوم قرآنی، آموزش‌های روانشناسی و آموزش‌های خلاقیت ویژه مادران و مربیان مهد‌های کودک و پیش‌دبستانی به صورت رایگان برپا خواهد شد.

آموزش‌های دوره «مربی قرآن کودک خود شوید» به گونه‌ای طراحی شده است که یک مادر و مربی علاوه بر دریافت آموزش‌های روش تدریس علوم قرآنی با دوره‌های روانشناسی و نحوه رفتار با خردسالان و کودکان آشنا می‌شود و از این طریق می‌تواند، این علوم را بهتر به مخاطب انتقال دهد.

سرفصل‌های آموزش علوم قرآنی در این دوره شامل آموزش روخوانی، روان‌خوانی قرآن کریم با شعر و سرود و نقاشی، آموزش تجوید به روش کودکان همراه با بازی و سرگرمی است.

این دوره آموزشی ویژه عموم بانوان و مادران 18 تا 40 سال است. علاقه‌مندان تهرانی برای ثبت‌نام می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی www.roshd16.ir/quran1401 در این دوره ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha