کد خبر: 4089257
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴

آهنگساز «محمدرسول‌الله» برای «گاندی» موسیقی می‌سازد

ای آر رحمان آهنگساز برنده اسکار بفتا و گرمی(آهنگساز میلیونر زاغه‌نشین) که موسیقی فیلم «محمد رسول‌الله» مجید مجیدی را ساخته، حالا برای پروژه‌ای با عنوان «گاندی» آهنگسازی می‌کند.

به گزارش ایکنا؛‌ فارس نوشت: ای آر رحمان آهنگساز برنده اسکار بفتا و گرمی(آهنگساز میلیونر زاغه‌نشین) که موسیقی فیلم «محمد رسول‌الله» مجید مجیدی را ساخته، حالا برای پروژه‌ای با عنوان «گاندی» آهنگسازی می‌کند.

ویجی ستوپاتی (ویکرام)، آدیتی رائو هیداری (هی سینامیکا)، آرویند سوامی (تالایوی) و سیذارت جاداو (تماشا زنده) در فیلم «گفت‌وگوهای گاندی» بازی خواهند کرد.

در حالی که جزئیات داستان در دست نیست، اما فیلم به عنوان یک کمدی سیاه توصیف شده است. تیزر این فیلم در ۲ اکتبر ۲۰۲۲، سالگرد تولد مهاتما گاندی منتشر شد.

این فیلم بدون دیالوگ خواهد بود و تنها زبان شنیداری موسیقی از آهنگساز هندی برنده جایزه اسکار، بفتا و گرمی ای آر رحمان (آهنگساز میلیونر زاغه نشین) است. کارگردانی آن برعهده کیشور پی بلکار («هاجری») خواهد بود.

کیشور پی بلکار کارگردان گفت: فیلم صامت یک حقه سینمایی نیست. نوعی داستان سرایی است. انتقال احساسات بدون دیالوگ است و جالب و چالش برانگیز است.»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha