برگزاری شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه مطبوعات با حضور وزیر ارشاد
کد خبر: 4195140
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷

برگزاری شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه مطبوعات با حضور وزیر ارشاد

جلسه شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه مطبوعات صبح امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل این وزارتخانه برگزار شد.

به گزارش ایکنا، ایرنا نوشت: جلسه شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه مطبوعات با حضور محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز، اول بهمن ماه در محل این وزارتخانه برگزار شد.

بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» توسط معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۲۳ بهمن تا ۲۸ بهمن برگزار می‌شود.

آخرین دوره برگزاری این رویداد سال ۹۶ بود و امسال بعد از هفت سال چراغ نمایشگاه مطبوعات دوباره روشن شد.

حضور رسانه‌های نوین اعم از پیام‌رسان‌ها، سامانه‌ها، کانال‌ها و عرضه نوین فناوری نوین حوزه ارتباطات از جمله تازگی‌های این دوره از نمایشگاه است.

همچنین در این دوره نمایشگاه ۵۷۷ رسانه از سراسر کشور پیش‌ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند.

فرشاد مهدی‌پور، معاون امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت ارشاد اعلام کرد: امروز یکشنبه اول بهمن برای رفع اشکال در ثبت‌نام رسانه‌ها در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران در نظر گرفته شده است.

پیش‌ثبت نام ۶۰۰ رسانه از سراسر کشور برای حضور در این نمایشگاه 

مهدی‌پور افزود: مهلت اولیه ثبت نام رسانه‌ها برای شرکت در بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه رسانه‌های ایران در حالی به پایان رسید که ۶۰۰ رسانه از سراسر کشور برای حضور در این نمایشگاه پیش‌ثبت‌نام کردند.

پیش از این، مهلت ثبت‌نام رسانه‌های متقاضی شرکت در نمایشگاه رسانه‌های ایران تا ۲۷ دی تعیین شده بود که این‌مدت تا ۲۹ دی تمدید شد تا جاماندگان هم خود را برای حضور در بزرگترین رویداد رسانه‌ای کشور آماده کنند.

با توجه به اینکه طبق روال گذشته بعضی از رسانه‌ها به دلیل برخی مشکلات فنی موفق به انجام پیش‌ثبت‌نام در بازه زمانی معین نشدند، از سوی ستاد برگزاری، روز اول بهمن نیز برای رفع مشکلات ثبت نامی در اختیار این رسانه‌ها قرار گرفته است.

انتهای پیام
captcha