دیدار دختر سید حسن نصرالله با خانواده رئیس جمهور شهید
کد خبر: 4218737
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۹

دیدار دختر سید حسن نصرالله با خانواده رئیس جمهور شهید

دختران سید حسن نصرالله و شهید عباس الموسوی در بیت رئیس جمهور شهید با خانواده وی دیدار کردند.

به گزارش ایکنا، ایرنا نوشت: دختران سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان و شهید سید عباس موسوی، دبیرکل فقید این جنبش با حضور در بیت رئیس جمهور شهید با خانواده شهید آیت‌الله رئیسی دیدار کردند.

دختران سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان و شهید سید عباس موسوی، دبیرکل فقید این جنبش با حضور در بیت رئیس جمهور شهید، پیام تسلیت سید حسن نصرالله را به مناسبت شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی به خانواده شهید ابلاغ کردند.

زینب نصرالله، دختر حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان و خانم سیده بتول موسوی دختر شهید سید عباس موسوی دبیرکل فقید حزب الله لبنان به همراه پنج نفر از نمایندگان این جنبش، با حضور در بیت رئیس جمهور شهید، پیام تسلیت سید حسن نصرالله را به خانواده شهید آیت‌الله رئیسی ابلاغ کردند.

در این دیدار صمیمی نمایندگان حزب‌الله لبنان با اشاره به برخی ویژگیهای شخصیتی، مدیریتی و سجایای اخلاقی شهید رئیسی از جمله اخلاص، ولایتمداری، تدین و مردم داری، به حمایت مستمر رئیس جمهور شهید از محور مقاومت، به ویژه مقاومت اسلامی لبنان اشاره و بر ضرورت تداوم راه و رویکرد ایشان تأکید کردند.

حاضران همچنین لزوم تدوین و انتشار آثار گوناگون در خصوص شخصیت و سیره این شهید عزیز و ترجمه آن به زبان‌های دیگر را مورد تأکید قرار دادند.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، خادم‌الرضا(ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ‌۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد «قیز قلعه‌سی» به سمت تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شد و با همراهان خود همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا(ع) به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام
captcha