کد خبر: 4220213
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۲

یازدهمین محفل انس با قرآن در مدینه برپا شد+ عکس

یازدهمین محفل انس با قرآن کریم در مدینه با حضور کاروان قرآنی حج در مجموعه هتل منازل الحسن مدینه النبی برگزار شد.

به گزارش ایکنا، یازدهمین محفل انس با قرآن کریم در مدینه با حضور کاروان قرآنی حج، شب چهارشنبه 16 خرداد از ساعت ۲۲ در مجموعه هتل منازل الحسن مدینه النبی با حضور مهدی عادلی و مسعود موحدی‌راد از قاریان ممتاز و بین‌المللی کشور برگزار شد.

در ابتدای این محفل مهدی عادلی، قاری بین‌المللی کشورمان آیات ۶ تا ۱۳ سوره صف را تلاوت کرد و سپس مسعود موحدی راد آیات ۲۷ تا آخر و سوره کوثر را تلاوت کرد.

اجرای این برنامه را علی صالحی‌متین سرپرست کاروان قرآنی نور کشورمان به عهده داشت. پایان بخش این برنامه قرآنی اجرای گروه تواشیح العباد بود.

یادآور می‌شود، در کاروان امسال، حامد شاکرنژاد از خراسان‌رضوی، مهدی عادلی از تهران، سیدکریم موسوی از خوزستان، یوسف قنبری از زنجان، حمید صفدری از خراسان‌رضوی، آرش سوری از کرمانشاه، سیدرضا نجیبی از فارس، مسعود موحدی‌راد از خراسان‌رضوی، وحید براتی از خراسان جنوبی، سیدپارسا انگشتان از مازندران، خلیل سواری از خوزستان، مهدی عبرتی از گیلان، امیرحسین انواری از یزد، محمدرضا اکبری از مرکزی، گروه تواشیح العباد از خوزستان متشکل از مرتضی طرفی، نصرالله بریچی، صادق بیت‌سعید، خلیل سعیدی و محمدامین سبهانی خالص حضور دارند. سرپرستی کاروان نور نیز به عهده علی صالحی‌متین، حافظ کل قرآن کریم از تهران است.

انتهای پیام
captcha