کد خبر: 4221115
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۱

اجرای گروه تواشیح «العباد» در محفل قرآنی مکه + فیلم

گروه تواشیح «العباد» استان خوزستان در سیزدهمین محفل انس با قرآن کریم در مکه مکرمه اجرا داشت.

به گزارش ایکنا، گروه تواشیح «العباد» استان خوزستان، در سیزدهمین محفل انس با قرآن که در هتل «المزن‌المتألقة» شهر مکه مکرمه برگزار شد، در میان حجاج ایرانی به اجرای برنامه همخوانی و تلاوت قرآن کریم پرداخت.

علی صالحی‌متین، رئیس کاروان قرآنی اعزامی به سرزمین وحی(کاروان نور) با اشاره به جزئیات این محفل گفت: سیزدهمین محفل انس با قرآن کریم با تلاوت سیدرضا نجیبی، از قاریان عضو کاروان آغاز شد و این قاری ممتاز آیات ۱۲۴ تا ۱۳۰ سوره بقره را تلاوت کرد.

وی افزود: در این برنامه همچنین، سینا طباخی، حافظ بین‌المللی قرآن به پرسش‌هایی درباره آیات قرآن پاسخ و محفوظات خود را ارائه داد.

سرپرست کاروان قرآنی نور گفت: اجرای گروه تواشیح «العباد» استان خوزستان از دیگر بخش‌های این برنامه بود و در پایان برخی سؤالات قرآنی مطرح و جوایزی به زائران اهدا شد.

یادآور می‌شود، در کاروان امسال حامد شاکرنژاد از خراسان‌رضوی، مهدی عادلی از تهران، سیدکریم موسوی از خوزستان، یوسف قنبری از زنجان، حمید صفدری از خراسان‌رضوی، آرش سوری از کرمانشاه، سیدرضا نجیبی از فارس، مسعود موحدی‌راد از خراسان‌رضوی، وحید براتی از خراسان جنوبی، سیدپارسا انگشتان از مازندران، خلیل سواری از خوزستان، مهدی عبرتی از گیلان، امیرحسین انواری از یزد، محمدرضا اکبری از مرکزی، گروه تواشیح العباد از خوزستان متشکل از مرتضی طرفی، نصرالله بریچی، صادق بیت‌سعید، خلیل سعیدی و محمدامین سبهانی خالص حضور دارند. سرپرستی کاروان نور نیز به عهده علی صالحی‌متین، حافظ کل قرآن کریم از تهران است.

انتهای پیام
captcha