کد خبر: 4225861
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۲

انتشار محصولات ویژه فعالان و کنشگران قرآنی برای محرم + دانلود

محصولات ویژه فعالان و کنشگران قرآنی و هیئت‌های مذهبی در قالب‌های مختلف رسانه‌ای و محتوایی تولید و منتشر شده است.

به گزارش ایکنا، نهضت ملی زندگی با آیه‌ها با هدف تبیین آیات قرآن کریم ناظر به موضوعات کاربردی و مورد نیاز امروز نهضت اسلامی در درگیری با جبهه دشمن، در ایام محرم در حال برگزاری است.

به همین جهت و با شروع ماه محرم، محصولات ویژه فعالان و کنشگران قرآنی و هیئت‌های مذهبی از سوی نهضت ملی زندگی با آیه‌ها در قالب‌های مختلف رسانه‌ای و محتوایی تولید و آماده شده است که برخی از آنها به شرح زیر است؛

کتاب منبر مکتوب عشق جهانی، شامل ۱۰ سخنرانی قرآنی مجالس عزاداری از طریق لینک https://eitaa.com/safiranayeha/۱۰۰۸ قابل دانلود است. کتاب مقاومت و پیشرفت شامل ۱۰ قطعه تلاوت تدبری برای تلاوت متدبرانه اول مجالس که از طریق لینک https://eitaa.com/safiranayeha/۹۲۰ قابل دانلود است.

کتاب منبرک مکتوب نوجوانانه شامل ۱۰ سخنرانی قرآنی برای هیئت‌های دانش‌آموزی که از لینک https://eitaa.com/safiranayeha/۹۶۷ قابل دریافت است. کتابچه «مقاومت زنانه» نیز از طریق لینک https://eitaa.com/safiranayeha/۹۶۸ و پوستر «زندگی با آیه‌ها، همراه اباعبدالله» فایل با کیفیت مناسب چاپ لینک  https://eitaa.com/safiranayeha/۹۶۶ و فایل مناسب فضای مجازی از طریق لینک https://eitaa.com/safiranayeha/۹۶۴ قابل دریافت است.

کلیپ‌های نقاشی شن از طریق صفحه دانلود در سایت محصولات زندگی‌ با آیه‌ها و طرح‌های بیلبورد برای فایل با کیفیت مناسب چاپ از طریق لنک https://eitaa.com/safiranayeha/۹۷۶ و فایل مناسب فضای مجازی از طریق لینک https://eitaa.com/safiranayeha/۹۷۰ قابل دانلود است. همچنین طرح‌های استرابورد نیز از طریق لینک https://eitaa.com/safiranayeha/۹۹۳ قابل دانلود است.

انتهای پیام
captcha