کد خبر: 1408070
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۰
گروه فضای مجازی: رئیس جمهور کشورمان در شبکه اجتماعی کلوب عضو شد و نخستین مطلب خود را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، شبکه اجتماعی کلوب رئیس جمهور، به منظور تعامل میان کاربران با مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات دفتر رئیس جمهور ایجاد شده است.

در نخستین مطلب این صفحه رسمی آمده است: همزمان با روز جهانی ارتباطات صفحه اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری در شبکه اجتماعی کلوب دات کام و اشتراک ویدئوی آپارات با هدف ارتباط مستقیم با کاربران از سراسر دنیا راه اندازی شد. این صفحه به منظور تعامل میان کاربران با مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات دفتر رئیس جمهور ایجاد شده است.

صفحه ریاست‌جمهوری در کلوب همزمان با تاکید حسن روحانی، رئیس جمهوری بر فرصت دانستن فضای سایبری راه‌اندازی شد.

حسن روحانی رئیس جمهور صبح دیروز در سخنانی همزمان با روز ارتباطات گفته بود: امروز کم کم به سوی یک خانوده جهانی در حال حرکت هستیم؛ امروز کشورهایی با چند صد هزار جمعیت کشوری را تشکیل دادند اما گاهی یک شبکه بزرگ اجتماعی دارای میلیون‌ها کاربر است.

وی یادآور شده بود: این که در هر دقیقه یک میلیون و ۸۰۰ هزار لایک در فیس‌بوک شاهدیم یا در گوگل در هر دقیقه ۲ میلیون نفر از این سرویس استفاده می‌کنند یا ۷۰ ساعت فیلم در یک دقیقه وارد یوتیوب می‌شود و در همان زمان یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر این فیلم را می‌بینند یا دانلود می‌کنند به معنای یک تحول بزرگ در دنیای امروز است.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه نباید دنیای سایبری را دنیایی بدانیم که به دلیل اضطرار و ناچاری وارد آن شده‌ایم، گفت: دنیای سایبری را باید به عنوان یک فرصت دید.

پیش از این وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ارتباط با کاربران اینترنت از شبکه‌های اجتماعی داخلی استفاده کرده بود و هم اکنون صفحه رسمی محمود واعظی در شبکه کلوب فعال است.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: