کد خبر: 2613147
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۸
با حکم مختارپور؛
گروه ادب: دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در حکمی حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا واحدی را به عنوان معاون امور استان‌ها، مجلس و مشارکت‌های این نهاد منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین واحدی با حکم دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به عنوان عنوان معاون امور استان‌ها، مجلس و مشارکت‌های این نهاد منصوب شد.
وی علاوه بر تحصیلات در دروس خارج فقه و اصول، دارای مدرک فوق لیسانس فقه و مبانی حقوق است. وی پیش از این سابقه معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، مشاور فرهنگی رئیس جهاد دانشگاهی کشور، کارشناس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ارزیابی آثار ارزشمند، رئیس انجمن ادبی ارتش جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه اجرایی خود دارد.
حجت‌الاسلام و المسلمین واحدی، نویسنده ده‌ها مقاله فرهنگی در مطبوعات است و تالیف ۱۶ نسخه کتاب از جمله کتاب «زندگی برتر»، «بانوی ناشناخته» و مجموعه «عاشقانه‌ها» در شش جلد و رمان «آقای سلیمان! می‌شود من بخوابم» را در کارنامه خود دارد.
از جمله فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی وی می‌توان به برگزاری جلسات هفتگی نقد شعر و اداره کارگاه ادبی از سال ۸۲ تاکنون، برگزاری جلسات هم‌اندیشی با جوانان از سال ۸۷ تاکنون، تدریس دروس مختلف در دانشگاه پیام نور و نگارش بیش از ۷۰۰ نوشته اجتماعی، فرهنگی اشاره کرد.
متن حکم انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدرضا واحدی از سوی علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به شرح زیر است:
«برادر گرامی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا واحدی
با سلام
با احترام، با توجّه به سوابق درخشان و ممتد فرهنگی، به موجب این حکم به عنوان معاون امور استان‏ها، مجلس و مشارکت‏های نهاد کتابخانه‌‏های عمومی کشور منصوب می‏‌شوید.
انتظار دارم با همکاری تمامی معاونین و مدیران نهاد در سراسر کشور اقدامات اساسی در جهت بهبود امور مربوطه صورت گیرد.
ان‌شاءاللّه
و من‌اللّه التوفیق
علیرضا مختارپور»

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: