کد خبر: 3313143
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۲
طلایی عنوان کرد:
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: رئیس هئیت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی کشور در آیین نکوداشت «مهدی نادی» گفت: آنچه که در طول این مدت از او شاهد بودیم و بارزترین ویژگی اخلاقی‌اش همان اندیشه، گفتار و عمل قرآنی بوده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، مرتضی طلایی، رئیس هئیت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی کشور در آیین نکوداشت «مهدی نادی» رئیس سابق اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی تهران و در حاشیه نخستین نمایشگاه شمیم وحی که امروز، 20 خردادماه در سالن اجتماعات محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرداری تهران در بوستان گفتگو برگزار شد به سخنرانی پرداخت و گفت: آرزو داریم که روزی فرا رسد تا صداو سیما و مسئولان کشور همانگونه که نسبت به عزیز ورزشی کشور اهتمام دارند تا مراسم تجلیل برای آن برگزار کند، از افرادی که به ساحت قرآن خدمت می‌کند و در حوزه علوم انسانی برخواسته از معارف دین فعالیت می‌کنند، اینگونه نگاه کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه امیدواریم روزی را شاهد باشیم تا این مراسم تجلیل از قرآنیان به طور مستقیم از صداو سیمای جمهوری اسلامی کشورمان پخش شود، بیان کرد: ما که به دنبال رسیدن به جامعه قرآنی هستیم با معرفی عاملان و حافظان قرآن و دین باید سعی کنیم تا گرایش جامعه را به سمت دین عوض کنیم.

جامعه قرآنی، دینی و اخلاق مدار نیازمند معرفی چهره‌های ماندگار قرآنیست

وی ادامه داد: جامعه قرآنی، دینی و اخلاق مدار نیازمند آن است که بزرگان کشور، مدیران و مسئولان و کارگزاران کشور از افرادی که در عرصه دین و قرآن خدمت می‌کنند، تجلیل به عمل آورند تا از این طریق آنها به عنوان چهره‌های ملی ـ دینی معرفی شوند.

طلایی عنوان کرد: آنچه که در طول این مدت از «مهدی نادی» شاهد بودیم و بازرترین ویژگی اخلاقی‌اش همان اندیشه قرآنی، گفتار قرآنی و عمل قرآنی است که بیشترین مشکل جامعه ما در عمل به قرآن است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی استان تهران بیان کرد: «مهدی نادی» آنچه را که از قرآن آموخته عامل به آن بوده است که همین امر موجب ماندگاری چهره‌اش شده است و امیدواریم در آینده شاهد برپایی مراسمی چون امروز و آیین‌های تجلیل از چهره‌های ماندگار قرآنی با حمایت‌های مردم و تجلیل خود مردم از آن فرد قرآنی باشیم.

رئیس هئیت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی کشور در پایان تأکید کرد: آرزو می‌کنم که «مهدی نادی» شهید در راه قرآن شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: