کد خبر: 3706473
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴

آغاز به کار مجدد صفحه رسمی فاطمیون پس از حذف مدیران فیسبوک

گروه شبکه‌ اجتماعی ــ چندی قبل مدعیان حقوق بشر و آزادی بیان ناراحت و مغموم از شکست‌های میدانی، در راستای سانسور و تحریف حقایق، صفحه اطلاع رسانی منتسب به دلاور مردان فاطمیون را با بیش از چند هزار مخاطب از دسترس عموم خارج کردند.

رد نشود///آغاز به کار مجدد صفحه رسمی فاطمیون پس از حذف مدیران فیسبوک

به گزارش خبرگزاری ایکنا، چندی قبل مدعیان حقوق بشر و آزادی بیان ناراحت و مغموم از شکست‌های میدانی، در راستای سانسور و تحریف حقایق، صفحه اطلاع‌رسانی منتسب به دلاورمردان فاطمیون را با بیش از چند هزار مخاطب از دسترس عموم خارج کردند. چنین رویکردی از سوی شبکه‌های غربی برای کسانی که در حوزه مجازی و فضای بین‌الملل فعالیت می‌کنند بیگانه و غریب نیست؛ چرا که بارها ثابت شده است برخلاف آنچه که غرب و رسانه‌هایشان از آزادی بیان و حقوق بشر دم می‌زنند، همواره صدای حق و حقیقت سانسور شده و حق و حقیقت تا زمانی حق است که در راستای منافع آن‌ها باشد؛ در غیر این صورت تمامی سخن‌ها دروغ است و با برچسب‌های به ظاهر متمدنانه و زیبا اقدام به تحریف، سانسور و حذف آن می‌کنند.

مصادیق این استانداردهای دوگانه و زشت در فضای مجازی بسیار است و ردپای آن برای کسانی که طالب حق باشند به راحتی قابل تشخیص است. در هر صورت، این اولین‌بار نیست و آخرین بار هم نخواهد بود اما چه باک! چرا که راه روشن است، هدف روشن است، وظیفه و تکلیف روشن است و توکل ما بر خداییست که فرمود: ”یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُركُم وَیُثَبِّت أَقدامَكُم“«ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر (آیین) خدا را یاری کنید، شما را یاری می‌کند و گامهایتان را استوار می‌دارد.» سوره مبارکه محمد آیه 7»

کاربران می‌توانند از طریق این نشانی به صفحه فاطمیون دسترسی داشته باشند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha