کد خبر: 3800557
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
آیت‌الله صافی گلپایگانی:
یکی از مراجع تقلید شیعیان با توصیه و غنیمت‌ دانستن موقعیت‌های شغلی در جایگاه خدمت به مردم، گفت: در قم باید مقاصد اسلامی و دینی همه جا محسوس باشد.

به گزارش ایکنا؛ مهر نوشت: آیت‌الله‌العظمی لطف‌الله صافی گلپایگانی در دیدار با سقائیان‌نژاد شهردار قم و جمعی از مدیران شهری که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با تاکید بر اینکه آثار کارهای شهرداری در شهر به عنوان یک شهر دینی و اسلامی باید ظاهر باشد، ضمن تقدیر از زحمات شهردار و عوامل شهرداری قم اظهار کرد: خدمات شهرداری به شکل گسترده برای مردم منعکس شود.

این مرجع تقلید، با تاکید بر اینکه اگر در کارها نیت خیر داشته باشید خداوند به شما کمک خواهد کرد، گفت: اهمیت زیاد جایگاه و موقعیت‌های قم از جمله علما، روایات حدیث، اصحاب ائمه و سوابق درخشنده قم باید حفظ شود.

وی با توصیه و غنیمت دانستن موقعیت‌های شغلی در جایگاه خدمت به مردم تصریح کرد: هرچه شهر بیشتر آباد شود، خاصه در حوزه دینی و ایمانی برای شما اسباب افتخار و خوشحالی است؛ در قم باید مقاصد اسلامی و دینی همه جا محسوس باشد.

آیت الله صافی گلپایگانی با اشاره به احداث بزرگراه آیت‌الله بروجردی و نامگذاری این بلوار به نام این عالم شهیر توسط شهرداری قم گفت: این اقدام شهرداری بسیار مهم و قابل تحسین است.

وی همچنین خطاب به شهردار قم توصیه کرد: همیشه به فکر مردم بوده و خادمین خوبی برای حرم اهل بیت باشید و در کارها همه جوانب کار را بسنجید اگرچه همه کارهای شهرداری بسیار خوب است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: