کد خبر: 3814823
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ شب گذشته و در نوزدهمین شب ماه مبارک رمضان، جنگ شبانگاهی «عطر رمضان» شبکه قرآن با حضور حسین یکتا راوی جبهه‌های جنگ تحمیلی به روی آنتن تلویزیون رفت.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جنگ شبانگاهی «عطر رمضان» شبکه قرآن و معارف سیما شب‌های ماه مبارک رمضان با حضور خادمین قرآن و چهره‌های برتر و ممتاز قرآن کشور از امامزاده ابوالحسن(ع) به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.
در نوزدهمین شب ماه مبارک رمضان برنامه عطر رمضان به مناسبت روز مقاومت و پایداری (دزفول) میزبان حسین یکتا، روای جبهه‌های جنگ تحمیلی بود.
آشنا درباره حال و هوای چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: در این چهل سال اتفاقات مختلفی را شاهد بودیم و روزهایی که بر ما گذشت بسیار متفاوت بود. خیلی‌ها دوست نداشتند ما چهل سالگی انقلاب اسلامی را ببینیم اما اگر خدا بخواهد همه اتفاقات خوب رخ می‌دهد.
آشنا پیرامون مراسم شب‌های قدر عنوان کرد: شب نوزدهم قدر در مسجد ارگ تهران بودیم و همه آمده بودند و با حس و حال متفاوت حاضر شده بودند تا با خدا ارتباط برقرار کنند.
وی همچنین در مورد کمک‌رسانی به سیل‌زدگان ایام عید نوروز افزود: حضور مردم در مناطق سیل‌زده بسیار خاص و متفاوت بود، مردم نشان دادند که همیشه در کنار هم هستیم.
همچنین، در بخش دیگر این برنامه نیز رضا شفیعی و مرتضی رحیمی به مداحی و مناجات‌خوانی پرداختند. پایان‌بخش برنامه عطر رمضان اجرای گروه تواشیح مکتب القرآن بود.
یادآور می‌شود، جنگ شبانگاهی «عطر رمضان» با تهیه‌کنندگی و اجرای مهدی آقابیگی در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت ۲۲ به صورت زنده از امامزاده ابوالحسن(ع) شهرری تقدیم مخاطبان شبکه قرآن و معارف سیما می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: