کد خبر: 3817762
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
گروه جامعه ــ مهلت فراخوان ارسال آثار به مسابقه عکاسی «روایت گِل و دِل» به دلیل استقبال مخاطبان و مشارکت بانک شهر در این رویداد مردمی تمدید شد.

مسابقه عکاسی «گِل و دِل» تمدید شدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی؛ علی‌محمد اسماعیلی، دبیر اجرایی مسابقه عکاسی «روایت گِل و دل» در مورد مهلت ارسال آثار به این مسابقه گفت: تاکنون بیش از ۸۰۰ فریم عکس در هشت محور اصلی این مسابقه به دبیرخانه آن رسیده است و شاهد استقبال بی‌نظیر عکاسان، گروه‌های ا‌مدادی جهادی و مردم هستیم، بر همین اساس، مهلت ارسال آثار به مدت سه روز تمدید شده است و علاقه‌مندان تا ساعت ۲۴ روز ۲۳ خرداد ماه می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند و این فراخوان دیگر قابل تمدید نخواهد بود.

اسماعیلی اضافه کرد: با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار، انتظار می‌رود که علاقه‌مندان، آثار خود را با محورهای «سازمان‌های امدادرسانی» و «احساسات و عواطف» بفرستند، علاوه بر این، از همه گروه‌های جهادی روحانیون که سهم بسیار زیادی در کمک به مردم سیل‌زده داشتند، درخواست می‌شود تا آثار خود را در دو محور فوق به این مسابقه عکاسی ارسال کنند.

دبیر اجرایی مسابقه عکاسی «روایت گل و دل» همچنین از مشارکت بانک شهر در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم اختتامیه این مسابقه در قالب مسئولیت اجتماعی این بانک در واقعه طبیعی سیل‌های اخیر کشور خبر داد.

گفتنی است مسابقه عکاسی «روایت گِل و دل» همراه با جوایز نفیس در قالب قرارگاه فرهنگیِ حمایت از سیل‌زدگان و با هدف به تصویرکشیدن مسئولیت اجتماعی و همدلی مردم و مسئولین در مواجهه با خسارت‌های سیلی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: