کد خبر: 3819337
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
گروه هنر ــ آشنایی جوانان با مشاغل مختلف، یادگیری حرفه‌ها و شناخت آن‌ها، درآمدزایی و کسب روزی حلال از محورهای این برنامه است.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی معاونت سیما؛ حمیدرضا محمد علیزاده تهیه‌کننده برنامه «من می‌توانم» گفت: برنامه «من می‌توانم»، با هدف اشتغال جوانان طراحی شده است و محتوای برنامه با توجه به شعار سال؛ رویکرد برنامه موضوع رونق تولید است.

این تهیه‌کننده ادامه داد: محوریت برنامه آشنایی جوانان با مشاغل مختلف، یادگیری حرفه‌ها و شناخت آن‌ها، درآمدزایی و کسب روزی حلال است.

وی افزود: اعتقاد برنامه «من می‌توانم» این است که همه جوانان کشور، فرزندان این مرزوبوم هستند و هیچ جوانی نباید بیکار باشد و این جهت‌گیری اساسی برنامه است.

محمدعلیزاده درباره بخش‌های مختلف برنامه بیان کرد: این برنامه بخش‌های متفاوتی دارد و برای این‌که جوانان با مشاغل مختلف آشنا شوند، یک مجموعه اینفوگرافی تولید می‌شود و شامل آدمک‌های انیمیشنی است که می‌خواهند کارکنند و کارهایشان در قالب یک شغل دیده می‌شود و تاریخچه، روش یادگیری، درآمد و بیمه و بازنشستگی و ساعت کاری آن در برنامه نشان داده می‌شود.

این تهیه‌کننده درباره اتاق فکر برنامه گفت: اتاق فکر برنامه شامل افراد مختلف از گروه‌های خاصی است؛ از استادان هنر‌های تجسمی گرفته تا فعالان انیمیشن و فنی و حرفه‌ای، استادان رشته اقتصاد، پزشکان، نخبگان، بسیج سازندگی، حوزه علمیه و شورای اندیشه ورزی شبکه در اتاق فکر برنامه به ما کمک می‌کنند.

برنامه «من می‌توانم» از اول تیر، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۶ به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه آموزش سیما روی آنتن می‌رود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: