کد خبر: 3827399
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
گروه هنر ــ برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) شبکه پرس تی وی به بحث و بررسی مسائل و چالش‌های جوانان اسرائیلی در مناطق تحت حاکمیت این رژیم می‌پردازد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، این برنامه با مروری بر آخرین گزارش‌ها درباره وضعیت جوانان اسرائیلی، مواجهه بیش از ۳۰ درصد از این جوانان با مشکلاتی همچون مواد مخدر، مصرف الکل، سوءاستفاده‌های جنسی و خشونت در خانه را مورد نقد و گفت‌و‌گو قرار می‌دهد.
در این برنامه ضمن واکاوی دلایل افزایش تمایل جوانان اسرائیلی به مصرف مواد مخدر و الکل، معضل بی‌خانمانی که حدود ۸ هزار نوجوان اسرائیلی با آن درگیر هستند و از مهمترین دلایل افزایش ابتلا به جرم در میان آن‌ها به شمار می‌رود، مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.
نگاهی به بی‌تفاوتی دولت اسرائیل نسبت به معضلات و آینده جوانان اسرائیلی و دلایل این بی‌تفاوتی نیز از جمله محور‌های مورد بررسی در این برنامه خواهد بود.
«داخل اسرائیل» به تهیه‌کننگی حسین الشیماری در پی واکاوی مظاهر فروپاشی رژیم اسرائیل از درون است و چهارشنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۲۰:۰۰ به مدت ۲۵ دقیقه از این شبکه پخش خواهد شد. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت ۱۵:۰۰، جمعه ساعت ۱۹:۰۰، دوشنبه ساعت ۱۸:۲۰ و سه شنبه ساعت ۲۱:۰۰ خواهد بود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: