کد خبر: 3827595
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
مدیر آموزش و پرورش املش بیان کرد:
کانون خبرنگاران نبأ ــ قاسم احمدپور، مدیر آموزش و پرورش املش در دیدار با سرپرست اداره بهزیستی این شهرستان، گفت: بهزیستی نهادی اثربخش در نجات اقشار آسیب‌پذیر جامعه است.
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ قاسم احمدپور، مدیر آموزش و پرورش املش در دیدار با نصرت‌اله پورقربان، مدیر اداره تأمین اجتماعی این شهرستان به مناسبت روز بهزیستی و تأمین اجتماعی مصادف با 25 تیرماه، گفت: آشنا کردن افراد جامعه به‌ویژه دانش‌آموزان با قوانین و مقررات تأمین اجتماعی از مسائل حقوق شهروندی است.
بهزیستی؛ نهادی اثربخش در نجات اقشار آسیب‌پذیر
وی بیان کرد: برخورداری از امنیت اجتماعی و اقتصادی که در قالب تأمین اجتماعی معنا پیدا می‌کند از ضرورت‌های جوامع امروزی است.
در ادامه این دیدار نصرت‌اله پورقربان، داشتن اهداف والا و ملی را ضرورتی برای برنامه‌ريزی مناسب دانست و گفت: كار ما نتیجه خواست و برنامه ماست و اگر برنامه و استراتژی صحيحی وجود نداشته باشد، رسيدن به اهداف مشكل می‌شود كه در آموزش و پرورش این رسالت سنگين و مهم بر عهده معلمان گذاشته شده است.
بهزیستی؛ نهادی اثربخش در نجات اقشار آسیب‌پذیر
همچنین مدیر آموزش و پرورش املش به مناسبت این روز با سیما مهری، سرپرست اداره بهزیستی این شهرستان دیدار کرد و گفت: بهزیستی نهادی اثربخش در نجات اقشار آسیب‌پذیر جامعه است.
بهزیستی؛ نهادی اثربخش در نجات اقشار آسیب‌پذیر
سیما مهری نیز در این دیدار تعلیم و تربیت را امری خطیر و رسالتی بزرگ دانست و خواستار همکاری بیشتر این دو نهاد شد.
الیاس عبداله‌پور
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: