کد خبر: 3828373
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
گروه مسابقات ــ رقابت‌های بخش آقایان چهل و دومین دوره مسابقات قرآن استان تهران از صبح امروز با داوری 12 نفر از اساتید آغاز شد و تا روز 31 تیرماه ادامه دارد.

آغاز مسابقات قرآن استان تهران در بخش آقایان + اسامی هیئت داورانبه گزارش ایکنا؛ چهل و دومین دوره مسابقات قرآن استان تهران در بخش آقایان از صبح امروز در دارالقرآن حکیمیه آغاز شده و تا روز دوشنبه 31 تیرماه ادامه خواهد داشت. در بخش آقایان این دوره از مسابقات مجموعاً 155 شرکت‌کننده و در هر دو بخش بانوان و آقایان نیز 313 نفر حضور دارند.
در این مسابقات در نوبت صبح با رقابت رشته‌های اذان و دعاخوانی آغاز شده است و رقابت‌های این دو رشته تا ظهر امروز به پایان می‌رسد، در ادامه و در نوبت بعدازظهر نیز رقابت‌های رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ پنج جزء و حفظ 10 جزء قرآن برگزار می‌شود.
در چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن استان تهران تنها در رشته‌ قرائت تحقیق، شاهد برگزاری فینال خواهیم بود. فینال این رشته بعد از ظهر روز 31 تیرماه و قبل از مراسم اختتامیه برپا می‌شود.
همچنین در بخش آقایان مجموعاً 12 نفر در تیم داوری حضور دارند. در بخش صوت امین پویا و محمدحسین سعیدیان، در بخش لحن محسن یاراحمدی و غلامرضا شاه‌میوه، در بخش تجوید علی‌اکبر حشمتی و عباس امام‌جمعه، در بخش وقف و ابتدا حسین اخوان‌اقدم و سعید رحمانی، در بخش حسن حفظ نصرالهی و سیدرضا میرموسایی و در رشته دعاخوانی نیز حجت‌الاسلام سهرابی، داوری مسابقات را برعهده دارند. ریاست هیئت داوران نیز برعهده کریم دولتی است.
بر اساس گزارش ایکنا، چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن استان تهران از روز 26 تیرماه در بخش بانوان آغاز شد و تا روز 31 تیرماه به پایان می‌رسد. همچنین، رقابت‌های بخش بانوان 27 تیرماه پایان یافت.

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: