کد خبر: 3828524
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
آثار پیمان خازنی، آهنگساز، نوازنده تار و موسیقیدان ایرانی در برنامه امشب «نغمه‌ها» مرور می شود.
به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مجله تخصصی و موسیقایی «نغمه ها» به کارگردانی حبیب الله ذوالفقاری از تولیدات گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که با اهالی موسیقی در حوزه‌های مختلف خوانندگی، آهنگ سازی، تک نوازی، موسیقی کلاسیک، موسیقی ملل، موسیقی مقامی یا نواحی به گفت‌وگوی صمیمانه می‌پردازد؛
 
بنابراین گزارش، در برنامه امروز (۲۹ تیرماه) که ساعت ۱۹ پخش می‌شود، با پیمان خازنی، آهنگساز، نوازنده تار و موسیقیدان ایرانی گفتگو شده است. در این برنامه موسیقیایی شش قطعه از کار‌های خازنی در مقام آهنگساز و نوازنده تار پخش می‌شود.
 
از آلبوم به یاد من باش با صدای سالار عقیلی، از آلبوم پریچهر با صدای سینا سرلک، دکلمه علیرضا قربانی با نام خانه آبی، کجاست خانه باد با دکلمه الهام پاوه نژاد، پخش اثر از نخستین آلبوم پیمان خازنی با نام شوخی که اثری تلفیقی از تار و پیانو است و همهمه کاشی‌ها با تکنوازی تاراز جمله کار‌های این هنرمند است که در «نغمه های» امشب پخش می‌شود.

«نغمه‌ها» برنامه تخصصی شبکه چهار سیما درحوزه موسیقی است که با هدف معرفی بزرگان عرصه موسیقی تهیه و تولید می‌شود این برنامه امشب ساعت ۱۹ از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: