کد خبر: 3829067
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
کانون خبرنگاران نبأ ــ مرحله استانی چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن کریم خراسان‌ رضوی در دو بخش بانوان و آقایان، با درخشش 27 نخبه قرآنی مشهد مقدس به پایان رسید.
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم خراسان رضوی در حالی به پایان رسید که 27 نخبه قرآنی مشهد مقدس در بخش آقایان و بانوان توانستند در رشته‌های مختلف قرآنی بیشترین رتبه‌های برتر را از آن خود کنند.
بنا بر این گزارش، در بخش آقایان در رشته قرائت تحقیق، امید حسینی‌نژاد، علیرضا بیژنی و سیدروح‌الله لسان طوسی به ترتیب مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات قرآن را کسب کردند.
همچنین در رشته قرائت ترتیل، میلاد اسماعیلیان، سعید ثنایی و امید رمضانی از مشهد مقدس به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در رشته دعاخوانی سجاد نوری و حسین نظری مقام دوم و سوم را به دست آوردند.
در رشته اذان؛ علی سراجی رتبه اول، در رشته‌ حفظ کل؛ محمد لائینی و سیدعلی مؤمنیان رتبه‌های دوم و سوم، و در رشته حفظ 20 جزء؛ سیدمصطفی ریحانی و حسن حسین‌زاده رتبه‌های برتر را کسب کردند.
در رشته حفظ 10جزء نیز محمدحسین نوه حاج‌حسینی، سیدمحمدرضا جاوید شفیعی و حامد صدیق رتبه‌های اول تا سوم و در رشته حفظ پنج جزء محمدرضا محمدی رتبه برتر را به خود اختصاص دادند.
در بخش بانوان معصومه صهبایی استاد در رشته ترتیل رتبه اول و زهرا مهوشیان در رشته قرائت تحقیق موفق به کسب رتبه سوم شدند. همچنین در رشته دعاخوانی سیده‌مرضیه شریفی رتبه دوم و در رشته حفظ کل رویا فضائلی، سیده سمانه محروقی و فاطمه علی‌آبادی رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
بهاره علی‌آبادی در رشته حفظ 20 جزء، رتبه دوم، زهره اولیانیا و هانیه علیزاده در رشته حفظ پنج جزء رتبه‌های اول و دوم و در رشته حفظ 10 جزء مریم نصیری و اکرم میرزاده رتبه‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.
یادآور می‌شود، چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم از 26 تیرماه در مشهد مقدس در دو بخش آقایان و بانوان آغاز و عصر 30 تیر‌ماه به کار خود خاتمه داد. این دوره از مسابقات را 16 داور در قسمت آقایان و 11 داور در بخش بانوان قضاوت کردند.
اعظم دوست‌حصار
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: