کد خبر: 3842479
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
با محوریت انسان‌ها و محیط زیست؛
گروه جامعه ــ کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران به مناسبت روز بین‌المللی صلح «صلح با خود و دیگران چرا و چگونه؟ (دیگر انسان‌ها و محیط زیست) از منظر جامعه‌شناسی، روانشناسی و حقوق بشر» را برگزار می‌کند.

به گزارش ایکنا؛ 30 شهریورماه، مصادف با 21 سپتامبر، روز بین‌المللی صلح است. به همین مناسبت امور آموزشی کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران، کارگاه آموزشی «صلح با خود و دیگران چرا و چگونه؟ (دیگر انسان‌ها و محیط زیست) از منظر جامعه شناسی، روانشناسی و حقوق بشر» را برگزار می‌کند.

رضا اسلامی، استاد حقوق بشر و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، سیدجواد میری، استاد جامعه شناسی و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و کیاسری، استاد روانشناسی و عضو سازمان روانشناسی کشور اساتید حاضر در این کارگاه آموزشی هستند.

علاقه‌مندان برای حضور در این کارگاه تا 28 شهریورماه، فرصت دارند با مراجعه به بخش آموزش سایت کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران ثبت‌نام کنند.

این کارگاه آموزشی شنبه 30 شهریورماه، از ساعت 14 تا 19 در دفتر مرکزی کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران به نشانی تهران، سیدخندان، ابتدای سهروردی شمالی، کوچه آتش‌نشان شهید حسین سلطانی(قرقاول سابق)، پلاک دو برگزار می‌شود و به شرکت‌کنندگان  در این برنامه علمی گواهی حضور ارائه خواهد شد.

همچنین نشست عملی «نقش صیانت از محیط زیست در تأمین و تقویت صلح در جهان از منظر اندیشه اسلامی» روز 28 شهریورماه، در محل کمیسیون حقوق بشر اسلامی دفتر قم برگزار خواهد شد.

برگزاری کارگاه آموزشی «صلح با خود و دیگران چرا و چگونه؟» با محوریت انسان‌ها و محیط زیست

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: