کد خبر: 3843896
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
گروه ادب ــ کتاب صوتی «حسین از زبان حسین» نوشته حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدیان منتشر شد.

کتاب صوتی «حسین از زبان حسین» منتشر شدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی دفتر نشر معارف؛ «قناری»، تولید کننده کتاب‌های صوتی، کتاب صوتی حسین از زبان حسین نوشته حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدیان، با گویندگی علی همت مومیوند و مهناز آبادیان را روانه بازار نشر کرد.

کتاب «حسین از زبان حسین»، نوشته حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدیان، کتابی درباره زندگی امام حسین(ع) و واقعه عاشوراست. این کتاب به خواننده کمک می‌کند تا امام حسین و حرکت ایشان به سمت کربلا و در مقابل دشمن قرار گرفتن‌شان را بشناسد و از هدف این واقعه عظیم تاریخی مطلع شود.

این کتاب در هشت فصل تمام زندگی حضرت حسین را روایت کرده است. زبان کتاب، زبانی ساده و روان است و خواننده را حتی اگر علاقه‌مند به خواندن متون تاریخی نباشد، جذب این متن ساده و صمیمی می‌کند. این کتاب از زبان شخص امام حسین(ع) روایت شده و ایشان خودشان راوی زندگی خودشان هستند و همین نکته چنان محبت و علاقه‌ای برای خواننده ایجاد می‌کند که تا صفحات پایانی کتاب با او همراه خواهد بود.

این مجموعه که شامل ۸ فصل است به همت قناری تولید کننده کتاب‌های صوتی، در دوازده ساعت و ۱۴ دقیقه در اپلیکیشن‌های کتاب صوتی و الکترونیک عرضه شده است، این کتاب برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ به همت دفتر نشر معارف منتشر شده است.

همچنین علاقه‌مندان برای تهیه کتاب صوتی حسین از زبان حسین می‌توانند به سایت jjp.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: