کد خبر: 3843978
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
گروه جامعه ــ اعضای شورای شهر تهران با پیشنهاد شهرداری برای هزینه‌کرد ۱۰ میلیارد تومان در مراسم پیاده‌روی اربعین موافقت کردند.

به گزارش ایکنا؛ صبح امروز 31 شهریورماه، لایحه پیشنهادی شهرداری تهران در مورد هزینه‌های پیاده‌روی اربعین روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و مظاهریان، معاون برنامه‌ریزی شهردار در این مراسم با بیان این که پیاده‌روی اربعین یکی از اتفاقات مهمی است که شهرداری نمی‌تواند به آن بی‌توجه باشد، گفت: شهرداری تهران بنا به مسئولیت اجتماعی که دارد در اتفاقاتی همچون زلزله کرمانشاه و سیل گلستان نیز پیش قدم بوده است و بر همین اساس امروز لایحه‌ای را با قید یک فوریت تقدیم شورای شهر کرده که براساس آن به شهرداری اجازه دهد تا سقف ۱۰ میلیارد تومان برای پیاده‌روی اربعین هزینه کند.

وی افزود: براساس پیش‌بینی‌های انجام شده بسیاری از این هزینه‌ها صرف رفت و روب و پاکیزگی مسیر خواهد شد.
 
بعد از این سخنان نهایتا اعضای شورای شهر با تصویب یک فوریت این لایحه برای تعیین ۱۰ میلیارد تومان برای پیاده روی اربعین موافقت کردند.
 
به گزارش ایکنا؛ در پیاده‌روی اربعین سال گذشته هشت میلیارد تومان از طرف شهرداری تهران هزینه شده و امسال مقرر شده است که وزارت کشور، سفیر ایران در بغداد، ستاد بازسازی عتبات عالیات، سرکنسول‌ها و مسئولان  کل هزینه مکان و پذیرایی را تقبل کنند و شهرداری تهران به عنوان هماهنگ‌کننده همه شهرداری‌های کشور با سایر شهرداری‌ها، مرتبط شود.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: