کد خبر: 3844274
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ جمعیت قرآنی استان تهران آمادگی خود را برای خدمات کارشناسی و مشارکتی و همچنین انجام سهم خود در اجرای کار‌هایی که از نهاد‌های دولتی به بخش خصوصی واگذار می‌شود، اعلام کرد.

به گزارش ایکنا؛ بیست‌وپنجمین جلسه شورای مرکزی جمعیت قرآنی استان تهران، روز گذشته، 31 شهریورماه با حضور اکثریت اعضا در دفتر مرکزی این جمعیت تشکیل شد.

بنابر گفته محمدرضا پورمعین، رئیس جمعیت قرآنی استان تهران «اعلام آمادگی جمعیت به دستگاه‌ها و سازمان‌های قرآنی کشور چون معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان اوقاف و امور خیریه، صدا و سیمای قرآن، شورای عالی قرآن و همچنین سازمان دارالقرآن و انجام مکاتبات رسمی و جدی بر طبق سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی، مبنی بر واگذاری فعالیت‌ها و بنگاه‌های دولتی و پیگیری این موضوع از سوی جمعیت» از جمله مصوبات این جلسه بود.

وی بیان کرد: امید است جمعیت قرآنی با موضوع رونق تولید بتواند خدمات کارشناسی و مشارکتی داشته باشد و سهمی در اجرای کار‌هایی که از نهاد‌های دولتی به بخش خصوصی واگذار می‌شود، داشته باشند.

پورمعین اضافه کرد: دستگاه‌های دولتی باید به این اصل قانون اساسی، توجه کنند و برابر مصوبات مجلس و دولت، نسبت به واگذاری حداقل بخشی از امور قرآنی خودشان به بخش مردمی که دارای پتانسیل و نیروی انسانی کارآمد هستند، اهتمام ورزند.

یادآور می‌شود، حاضران این جلسه، حوریه عقبایی، محمدرضا خرمیان، فلاح‌زرگران، حسین ترابی، محمدحسین اکبری، محمدمهدی بحرالعلوم، محمد بادپا و محمدرضا پورمعین بودند. دفتر جمعیت قرآنی استان تهران در خیابان کارگر جنوبی، خیابان شهید نظری، کوچه بختیاری، پلاک ۱ واقع شده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: