کد خبر: 3844376
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
گروه جامعه ــ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از موافقت معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اختصاص یارانه‌های حذفی به جامعه معلولان کشور خبر داد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین کمیته نظارت و هماهنگی بر قانون حمایت از معلولان از موافقت اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اختصاص یارانه‌های حذفی به جامعه معلولان کشور خبر داد.

وی اظهار امیدواری کرد با این اقدام بتوان بسیاری از مشکلات و مسائلی که  معلولان کشور با آن دست به گریبان هستند حل و فصل شود.

شریعتمداری با اشاره به تصویب قانون حمایت از معلولان در اسفند ماه 96 در مجلس بیان کرد: شش آئین نامه از سوی وزارتخانه در این خصوص تهیه شده که حداکثر تا آذرماه در دولت مطرح خواهد شد.

در این نشست همچنین، احمد میدری، معاون رفاه  اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز ضمن ارائه گزارشی در این زمینه بیان کرد:  قانون حمایت از معلولان کشور اسفند ماه 96 در مجلس شورای اسلامی تصویب و از اردیبهشت تا آذرماه 97 آئین نامه‌های مرتبط با آن تهیه شد.

در این جلسه، عملکرد همه دستگاه‌ها در اجرای قانون ارائه و مقرر شد که از سوی معاون اول برای اجرای بهتر این قانون دستورات لازم ابلاغ شود.

به گزارش ایکنا؛ اولین جلسه کمیته نظارت و پیگیری قانون حمایت از حقوق معلولان امروز با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزرای مسئول در اجرای این قانون برگزار شد.

انتهای پیام  

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: