کد خبر: 3848622
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
امام جمعه اسلامشهر:
کانون خبرنگاران نبأ ــ حجت‌الاسلام محمد نوروزی گفت: نیروی انتظامی در حفاظت از ارزش‌های دینی و اخلاق اسلامی در جامعه نقش به‌سزایی دارد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ صبحگاه مشترک فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر مسئولان، صبح امروز، 17 مهرماه در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان برگزار شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام محمد نوروزی، نماینده ولی فقیه در شهرستان اسلامشهر با گرامیداشت ایام ماه صفر و اربعین حسینی، اظهار کرد: خداوند متعال در آیات قرآن کریم از انسان‌هایی نام می‌برد که بابرکت هستند و به مردم سود می‌رسانند و مشکلات آنها را برطرف می‌کنند.
وی افزود: در سوره مبارکه مریم آمده است که حضرت عیسی(ع) در گهواره سخن گفت و فرمود، من بنده خدا هستم و خداوند به من کتاب آسمانی داد و من را پیامبر و مبارک قرار داد.
امام جمعه اسلامشهر بیان کرد: از امام محمد باقر(ع) پرسیدند، مبارک قرار دادن حضرت عیسی(ع) چه معنایی دارد و ایشان فرمودند، کسی که بسیار به مردم سود می‌رساند و گره از کار بندگان خدا می‌گشاید.
حجت‌الاسلام نوروزی گفت: نیمی از نیروهای سودرسان در جامعه، سبزپوشان نیروی انتظامی هستند که در راه حفاظت از ارزش‌های دینی و اخلاق اسلامی نقش به‌سزایی دارند.
وی اظهار کرد: نیروی انتظامی در راه مبارزه با دشمنان خدا، امنیت کشور و سوداگران مرگ، 12 هزار شهید و 24 هزار جانباز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند و در کنار سایر نیروهای مسلح در راه آسایش زندگی دیگران و نفع رساندن به مردم تلاش می‌کنند.
در ادامه مراسم، مسعود مرسل‌پور، فرماندار و سرهنگ کرمی فرماندهی نیروی انتظامی اسلامشهر در سخنانی هفته نیروی انتظامی را گرامی داشتند و از تلاش‌های جان برکفان نیروی انتظامی تجلیل کردند.
ساسان حق‌شناس
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: