کد خبر: 3849200
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ نتایج آزمون مرحله دوم چهاردهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن اعلام شد.

ارسالی////اعلام طرح ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن کریمبه گزارش ایکنا؛ نتایج آزمون مرحله دوم چهاردهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن از سوی دبیرخانه ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن كریم اعلام شد. برای مشاهده نتایج در هر دو قسمت پست الکترونیک و رمز عبور، کد ملی خود را وارد کنید و وارد سامانه شوید.

همچنین دبیرخانه این آزمون مستقر در سازمان دارالقرآن الکریم از شرکت‌کنندگان درخواست کرده است تا به موارد ذیل دقت کنند.

تلاوت حافظانی كه حد نصاب لازم را در بخش حُسن حفظ كسب نكرده‌اند، در بخش‌های تجوید و صوت‌ و لحن و وقف‌ و ابتدا ارزیابی نشده است.

ضروری است حفاظی كه حائز دریافت هر یک از مدارك درجات 5 و4 و 3 جزء قرآن کریم شده‌اند و همچنین حافظان مجاز به شركت در مرحله سوم آزمون‌ها، یک قطعه عكس پشت‌نویسی شده كامل، یک برگ رونوشت شناسنامه و یک برگ رونوشت كارت ملی خود را حداكثر تا پایان مهرماه سال جاری صرفاً به دارالقرآن الكریم اداره كل تبلیغات اسلامی استان خود ارسال کنند.

چنانچه هر یک از حفاظ نسبت به نتیجه آزمون مرحله دوم در هر بخش اعتراض دارند، ضروری است، حداكثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه، 29 مهر 98 متن اعتراض خود را با درج نام و نام خانوادگی، نام پدر، كد ملی، شماره تلفن همراه، ثابت و رشته آزمونی خود، به شماره دورنگار 66955979-021 ارسال کنند. بدیهی است به اعتراضاتی که پس از تاریخ مذکور ارسال شود، رسیدگی نخواهد شد.

زمان برگزاری آزمون كتبی مرحله سوم مربوط به افراد مجاز به دریافت مدرک درجه دو، ساعت 14:30 روز جمعه مورخ 15 آذر است. این آزمون به صورت متمركز در محل سازمان دارالقرآن الكریم به نشانی، تهران، خیابان طالقانی، خیابان حافظ، خیابان رشت، پلاک 39 برگزار خواهد شد. محتوای سؤالات مربوط به آزمون كتبی مرحله سوم(جهت دریافت مدرك حفظ درجه 2) شامل مواردی چون 60 سؤال چهارگزینه‌ای از مباحث مربوط به مفردات كتاب قاموس قرآن تألیف آیت‌الله قرشی و 120 سوال از ترجمه و مفاهیم قرآن براساس ترجمه آیت‌الله مكارم شیرازی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: