کد خبر: 3855016
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
پورمعین پیشنهاد داد:
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ جمعیت قرآنی استان تهران با وجود مکاتبات شورای مرکزی آن با نهادها و دستگاه‌های قرآنی کشور، همچنان در انتظار پذیرفتن امور قرآنی استان است.

محمدرضا پورمعین، رئیس جمعیت قرآنی استان تهران، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا گفت: با جود مکاتبه شورای مرکزی این جمعیت با نهادها و دستگاه‌های قرآنی کشور، طبق سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، مبنی بر واگذاری فعالیت‌ها و بنگاه‌های دولتی و پیگیری این موضوع از سوی جمعیت، همچنان در انتظار این گونه فعالیت‌ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه امید است تا با واگذاری فعالیت‌های قرآنی دستگاه‌ها از ظرفیت‌های اعضای این جمعیت قرآنی استفاده شود، ادامه داد: یک هزار نیروی نخبه و کارشناس عضو فعال این جمعیت هستند و انتظار می‌رود با واگذاری فعالیت‌ها از این توان بالقوه استفاده ‌شود.

پورمعین تأکید کرد: بنابر این اصل، دستگاه‌های دولتی موظف هستند تا به واگذاری حداقل بخشی از امور قرآنی‌شان به بخش مردمی، که پتانسیل و نیروی انسانی کارآمد دارند، اهتمام داشته باشند و جمعیت قرآنی نیز این آمادگی را بارها و بارها از طریق مکاتبات اعلام کرده است.

یادآور می‌شود، اعضای دفتر مرکزی جمعیت قرآنی استان تهران، حوریه عقبایی، محمدرضا خرمیان، فلاح‌زرگران، حسین ترابی، محمدحسین اکبری، محمدمهدی بحرالعلوم، محمد بادپا و محمدرضا پورمعین بودند.

دفتر جمعیت قرآنی استان تهران در خیابان کارگر جنوبی، خیابان شهید نظری، کوچه بختیاری، پلاک ۱ واقع شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: