کد خبر: 3857735
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
مدیر مؤسسه ثقلین یزد:
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ قادری با اشاره به فعالیت‌های مجتمع آموزشی وابسته به مؤسسه ثقلین ریاحین در یزد، گفت: این مرکز در بخش دخترانه فعال است و امیدواریم با همکاری خیرین، زمینه راه‌اندازی بخش پسران نیز فراهم شود.

ارسالی////خیرین برای راه‌اندازی پیش‌دبستان و دبستان قرآنی پسرانه پیشقدم شوندحسین قادری، مدیر مؤسسه قرآنی ـ فرهنگی ثقلین یزد در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا؛ با اشاره به راه‌اندازی مجتمع آموزشی ریاحین ثقلین، اظهار کرد: این مجتمع آموزشی به صورت گسترده در شهرستان‌های یزد دارای دبستان و پیش‌دبستانی است که مجموع آن چهار مرکز است.
وی ادامه داد: در شهرستان میبد مهد و پیش‌دبستانی غیردولتی دخترانه ثقلین راه افتاده است. همچنین پیش‌دبستانی و دبستان غیردولتی ریاحین نیز در شهرستان مهریز است و برای سال تحصیلی آینده نیز دو مرکز آموزشی نیز در مقطع دبستان و متوسطه دوره اول دخترانه راه‌اندازی خواهد شد.
قادری با اشاره به اینکه راه‌اندازی مقطع پسرانه نیز در دستور کار مؤسسه است، بیان کرد: براین اساس، از خیرین مدرسه‌ساز دعوت می‌کنیم که در صورت تمکن مالی و در اختیار داشتن زمین و اختصاص آن به این موضوع با مؤسسه همکاری کنند تا زمینه‌های آموزش دینی و اخلاقی دانش‌آموزان از سنین کودکی در کنار آموزش سایر مصوبات آموزش و پرورش فراهم شود و در صورت دارا بودن این ظرفیت، می‌توانند با واحد آموزش مؤسسه به شماره 8-36227576-035 داخلی‌ 11، 18 و 19 تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: