کد خبر: 3858083
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
گروه مسابقات ــ دومین دوره مسابقات قرائت تقلیدی و اذان ویژه نوجوانان در سطح شهرستان لنجان در غرب استان اصفهان برپا می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ طی دو سال گذشته، قاری قرآن محمدرضا سلیمیان به منظور آشنایی بیشتر جوانان و انس خانواده‌ها با قرآن، فعالان قرآنی سطح شهرستان لنجان را فراخواند و در جلساتی که با امور قرآنی مساجد، آموزش و پرورش، پایگاه‌های بسیج و مؤسسه علی بن موسی بن رضا(ع) داشت، تصمیم به برپایی مسابقات قرآن در سطح شهرستان گرفت.

محمدرضا سلیمیان، مسئول امور قرآنی مسجد صاحب الزمان(عج) در این باره گفت: در سال گذشته نخستین دوره مسابقات اذان با حضور قاریان نوجوان و جوان برپا شد که با استقبال خوبی همراه بود و به دنبال علاقه‌مندی آنان، مقرر شد که دوره دوم مسابقات با افزودن رشته قرائت تقلیدی در فروردین ماه سال 99 برپا شود.

وی افزود: در این راستا، رشته قرائت تقلیدی با تقلید از سبک اساتیدی چون شحات محمد انور، مصطفی اسماعیل و محمد صدیق منشاوی ویژه مقاطع سنی 11 تا 14 و 15 تا 18 سال و رشته اذان نیز برای مقاطع سنی 9 تا 16 سال در نظر گرفته شد.

ثبت نام این دوره از مسابقات از تاریخ یکم آذرماه آغاز و تا دوازدهم همین‌ماه از طریق www.kanoonmisagh.ir ادامه دارد. در فاصله ثبت نام تا برپایی مسابقات به منظور آشنایی با آیین‌نامه مسابقات، کارگاه‌هایی برپا می‌شود که شرکت‌کنندگان می‌توانند با آگاهی بیشتری در این دوره حضور داشته باشند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره 09383535834 تماس حاصل کرده و یا با عضو شدن در گروه این مسابقات در شبکه اجتماعی ایتا به نشانی maseerquran@ ثبت‌ نام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: