کد خبر: 3868697
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سلیمانی + تصاویر

گروه شبکه‌های اجتماعی ــ فعالان قرآنی کشورمان با انتشار مطالبی در صفحات فضای مجازی خود به شهادت سردار رشید سپاه اسلام واکنش نشان دادند.

به گزارش ایکنا؛ همزمان با انتشار خبر شهادت سردار رشید سپاه اسلام که موجی از اندوه را در بین اقشار مختلف به دنبال داشت، جامعه قرآنی کشورمان نیز بخشی از این اندوه را با انتشار مطالب و دل‌نوشته‌هایی در رثای سردار سپهبد قاسم سلیمانی نشان داد. هر چند این تصاویر بارها از سوی اینستاگرام حذف می‌شد، اما بسیاری از کاربران مجدد اقدام به انتشار می‌کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاج‌ابوالقاسم، پیشکسوت قرآنی ‌و عضو مجلس خبرگان رهبری، با انتشار پست زیر شهادت سردار اسلام را تسلیت گفت.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرمجید فقیه، قاری ممتاز و جوان کشورمان، نیز تصویری از سردار قاسم سلیمانی را به اشتراک گذاشت.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرمهدی غلام‌نژاد، قاری بین‌المللی کشور، متنی مزین شده به آیه‌ای از کلام وحی را به همراه عکسی از سردار سلیمانی منتشر کرد.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرمحمدرضا پورزرگری، قاری بین‌المللی کشور، گوشه‌هایی از تلاوت خود را بر روی فیلمی از سردار سلیمانی بازنشر داده و شهادت این سردار رشید اسلام را به مقام معظم رهبری تسلیت گفته است.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویررحیم خاکی، قاری بین‌المللی کشور، نیز با انتشار عکسی در صفحه خود نوشته است: «شهادت هنر مردان خداست. روحت شاد سردار.»

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرهادی موحدامین، قاری ممتاز و جوان کشورمان، نیز با انتشار عکسی از مقام معظم رهبری و پیام تسلیت معظم له، نوشته است: «خوش به حالت سردار هرچند که اشک راه چشمم بسته است.»

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرموسی معتمدی، حافظ کل قرآن و حائز رتبه نخست مسابقات بین‌المللی قرآن ایران، نیز آیه‌ای از قرآن کریم را به همراه عکس‌ زیر منتشر کرده است.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویر
جهانبخش فرجی، پیشکسوت قرآنی کشورمان، نیز با انتشار عکس زیبای زیر نوشته است: «حداقل اقدامی که باید در مقابل شهادت سردار عشق، سلیمانی، کرد این است که آمریکا باید از منطقه برود.»

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرمحمد کاکاوند، قاری جوان کشور، نیز با انتشار عکس زیر شهادت سردار رشید اسلام را تسلیت گفته است.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرمرتضی طلایی، از مدیران قرآنی کشورمان، نیز نوشته است: «اشک امان نمی‌دهد . سردار / برادر / فرمانده / رفیق ...»

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویر
حمید صابر فرزام، مدیرعامل پیشین ایکنا، نیز با هشتگ‌های سردار دلها، سرباز وطن و شهادت بزرگ به شهادت سردار قاسم سلیمانی واکنش نشان داده است.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرحمیدرضا احمدی‌وفا، قاری بین‌المللی کشور، با انتشار عکسی از سردار سلیمانی در کنار رئیس قوه قضائیه نوشته است: «سردار دلها، خادم‌الامام ابوالحسن الرضا علیه‌السلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شهادتت مبارک.»

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویراحمد ابوالقاسمی، قاری بین‌المللی و پیشکسوت عرصه تلاوت، عکسی از سردار سلیمانی را منتشر کرد.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرحسن‌ گروسی، مدیر اسبق شبکه قرآن و معارف سیما، با انتشار شعری را به همراه عکسی از سردار سلیمانی نوشته است: «باورم نیست که خیبرشکن از پا افتاد؟!»

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرمسعود نیکدستی، قاری بین‌المللی کشور، با انتشار این متن «شهادتت مبارک ... بزرگمرد روزگار ..» به خبر شهادت سردار سلیمانی واکنش نشان داده است.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویر‌مجید جدیدی، قاری ممتاز کشور، نیز با انتشار آیه‌ای از قرآن کریم و با هشتگ مرگ بر آمریکا شهادت سردار سپاه اسلام را تسلیت گفته است.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویررضا رضوی، قاری ممتاز کشور، نیز فیلمی از سردار سلیمانی را با این توضیح «کار زیبای سردار سلیمانی وسط نماز ...» بازنشر داده است.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویرصفحه مصطفی حاجی حسنی‌کارگر، برادر شهید منا محسن حاجی‌حسنی کارگر، نیز عکسی از سردار سلیمانی در محضر مقام معظم رهبری را بازنشر داده است.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویر

صفحه سیدوحید مرتضوی، مجری شبکه قرآن و معارف سیما، نیز عکسی را منتشر کرد و نوشت لوح شهادت سرانجام به خون مطهرت آغشته شد.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویراحمد الیاس، قاری افغانستانی الاصل ساکن آلمان، نیز با انتشار عکسی از سردار سلیمانی و مهدی المهندس به شهادت این دو سردار واکنش نشان داد.

واکنش جامعه قرآنی به شهادت سردار سپاه اسلام / شهادت هنر مردان الهی است + تصاویر

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha