کد خبر: 3870156
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
کانون خبرنگاران نبأ ــ مدیر اجرایی بقعه متبرکه امامزاده سید‌محمد(ع) کاشمر از اجرای پروژه‌های عمرانی در این بقعه متبرکه خبر داد.
محمدی، مدیر اجرایی بقعه متبرکه امامزاده سیدمحمد(ع) کاشمر در گفت‌و‌گو با کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ بیان کرد: به‌منظور رفاه حال زائران و مجاوران پروژه ساخت سوئیت از ابتدای سال ۹۸ در این بقعه متبرکه آغاز شده است که در دهه فجر این سوئیت‌ها افتتاح خواهند شد.
وی با بیان اینکه ساخت سوئیت‌ها به‌ پایان رسیده و فقط تجهیز آن از قبیل بخاری، پرده، کولر، یخچال باقی مانده است، افزود: چهار سوئیت با متراژ ۲۲۰ متر مربع و با هزینه بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان از محل نذورات ضریح و کمک‌های خیرین در این بقعه ساخته شده است.
مدیر اجرایی بقعه متبرکه امامزاده سیدمحمد(ع) گفت: سالانه به‌ویژه در ایام نوروز و تابستان مسافران از نقاط مختلف به زیارت این بارگاه مطهر مشرف و از امکانات این بقعه متبرکه بهره‌مند می‌شوند.
وی اظهار کرد: این بقعه متبرکه، امکانات رفاهی از قبیل سوئیت، سرویس بهداشتی، آشپزخانه مجهز، سالن چند منظوره و رستوران دارد که به‌صورت شبانه‌روز به زائران و مسافران خدمات ارائه می‌دهد.
یادآور می‌شود، امامزاده سیدمحمد(ع) از منسوبین امام موسی کاظم(ع) است که مرقد مطهر ایشان واقع در حاشیه جاده و ۲ کیلومتری کاشمر _ خلیل‌آباد است.
نسیم حجازی
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: