کد خبر: 3870792
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیر اجرایی سازمان دارالقرآن خانه کارگر از آغاز نام‌نویسی مرحله یازدهم مدرسه تلفنی حفظ قرآن در کشور خبر داد.

ارسالی///نام‌نویسی مرحله یازدهم مدرسه تلفنی حفظ قرآن در کشور آغاز شد

به گزارش ایکنا؛ محمدصادق محسنی کبیر، مدیر اجرایی سازمان دارالقرآن خانه کارگر طی سخنانی گفت: پیرو مصوبه مرکز آموزش‌های غیرحضوری قرآن‌ کریم، ثبت‌ نام مرحله یازدهم مدرسه تلفنی حفظ قرآن‌ کریم آغاز شد.
وی در ادامه افزود: فعالیت این مدرسه به‌گونه‌ای طراحی شده که تمامی سنین می‌توانند به صورت کاملاً غیرحضوری و تلفنی، طی 10 ماه و سه هفته حافظ کل قرآن‌ کریم شوند.
محسنی کبیر ادامه داد: شکل اجرای این طرح به این حالت است که ابتدا یک آزمون تعیین سطح و چند تست روان‌شناسی از افراد گرفته می‌شود. سپس مطابق با نتیجه آزمون‌ها و تست‌ها، یک جلسه مشاوره تحصیلی و یک جلسه مشاوره روان‌شناسی برگزار می‌شود، البته در طول یک سال تحصیلی به صورت منظم تحت نظر کلینیک روان‌شناسی چکاب می‌شوند.
مدیر اجرایی سازمان دارالقرآن خانه کارگر تصریح کرد: برای هر فرد یک استاد پشتیبان در نظر گرفته می‌شود که در طول سال تحصیلی شبیه یک معلم خصوصی و به صورت منظم هفتگی یعنی هفته‌ای دو مرتبه از طریق تماس تلفنی به این افراد آموزش می‌دهند و طبق برنامه جامعی که در نظر گرفته شده، با این افراد کار می‌کنند و نقاط ضعف و قوت این افراد را جویا می‌شوند و کمک می‌کنند که راحت‌تر قرآن را حفظ کنند.
وی در مورد بسته‌های آموزشی این مدرسه افزود: در کنار آموزش‌های تلفنی استاد، یک کیف آموزشی شامل ۳۰ جلد کتاب واژه‌نامه، یک جلد کتاب تمرین، یک جلد کتاب راهنمای حفظ، یک دفتر برنامه‌ریزی، و جزوه راهنمای تحصیل در نظر گرفته شده که در کنار آموزش تلفنی اساتید پشتیبان و برنامه جامع تحصیلی طی 10 ماه و سه هفته در سراسر کشور بدون مراجعه به کلاس حضوری می‌توانند حافظ کل قرآن شوند.
محسنی کبیر در پایان بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.ketabequran.ir یا کانال این دارالقرآن در پیام‌رسان سروش به نشانی sapp.ir/ketabequran مراجعه کنند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام تا 25 دی‌ماه عدد 1 را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کنند یا اینکه با شماره تلفن ۶۶۹۷8001-۰۲۱تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: