کد خبر: 3871825
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ دومین جلسه هماهنگی ویژه‌برنامه‌های قرآنی گرامیداشت سردار شهید سلیمانی روز گذشته، 24 دی‌ماه در محل سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.

به گزارش ایکنا؛ دومین جلسه هماهنگی کمیته ویژه‌برنامه قرآنی گرامیداشت سردار شهید سلیمانی در تهران، روز گذشته، 24 دی‌ماه با حضور اعضای کمیته اجرایی ستاد ویژه‌برنامه‌های قرآنی بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی در محل سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.

در این جلسه برنامه‌های مختلف مورد نظر جهت برگزاری ویژه‌برنامه قرآنی گرامیداشت سردار شهید سلیمانی که فردا در تهران برگزار می‌شود، برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم انجام شد. همچنین، طی این جلسه، جزئیات برگزاری این مراسم و نقش هر یک از نهادهای مختلف قرآنی در برپایی این محفل نیز مشخص شد.

مراسم قرآنی ویژه بزرگداشت سردار شهید سلیمانی در تهران با حضور مردم شریف و جامعه قرآنی کشور پنجشنبه، ۲۶ دی‌ماه، از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در حسینیه فاطمة‌الزهرا(س) واقع در میدان سپاه تهران برگزار می‌شود که کریم منصوری، حمیدرضا احمدی‌وفا و محمدرضا پورزرگری، از قاریان بین‌المللی، نیز تلاوت خواهند داشت.

اجرای برنامه از سوی گروه تواشیح محمد رسول‌الله(ص)، بیان خاطراتی از سردار شهید سلیمانی از زبان محمد انجم‌شعاع، از همرزمان سردار سلیمانی، ذکر مصائب اهل بیت(ع) با مداحی مرتضی طاهری و سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدسعیدرضا عاملی، رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور از دیگر برنامه‌هایی است که در این مراسم اجرا خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: