کد خبر: 3872984
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
گروه بین‌الملل ــ به همت رایزنی فرهنگی ایران در بنگلادش،‌ فصلنامه «نیوزلتر» به زبان بنگالی با ویژه‌نامه‌ای از سردار سلیمانی در این کشور منتشر شد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، فصلنامه «نیوزلتر» سال چهل و یکم، شماره 4، ویژه فصل زمستان 1398 از سوی رایزنی فرهنگی ایران در بنگلادش در شمارگان 5 هزار نسخه به زبان بنگالی در 64 صفحه منتشر شد.

این نشریه با موضوعات متنوع و ویژه‌نامه‌ای درباره شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، سخن سردبیر ویژه شهادت ایشان، مقاله «عیدالنبی و اندیشه امروز» از مجتهد فاروقی و «پیامبر اکرم(ص) رحمة للعالمین» از محمد آصف الرحمان به چاپ رسیده است.

سخنرانی مقام معظم رهبری به مناسبت هفته وحدت، مقاله «حافظ و تاگور شاعرانی برندساز برای بشریت» از سیدحسن صحت، مقاله «عرفان حافظ» از طارق سراجی، مقاله «مولانا جلال‌الدین رومی» از عیسی شاهدی و مقاله «اهمیت علوم انسانی در میان سایر علوم» از سیدحسن صحت از دیگر مطالب این نشریه به شمار می‌رود.

آشنایی با ضرب‌المثل‌های فارسی، واژه‌های فارسی به زبان بنگالی، گفت‌وگو با سرمربی ایرانی تیم ملی والیبال بنگلادش و ده‌ها خبر و مطلب دیگر از مهم‌ترین مطالب این شماره از فصلنامه نیوزلتر است.

انتشار ویژه‌نامه سردار سلیمانی در بنگلادش

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: