کد خبر: 3883119
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
احسان علیخانی خبر داد؛

ضبط نوروزی «عصر جدید» در بهمن انجام شده است

احسان علیخانی تهیه‌کننده و مجری «عصر جدید» از ضبط قسمت‌های فراوان این برنامه در بهمن‌ماه برای آماده سازی و پخش هرشب در نوروز خبر داد.

به گزارش ایکنا، علیخانی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: به اندازه کافی در بهمن ماه ضبط کرده‌ایم تا «عصر جدید» هر شب در نوروز روی آنتن شبکه سه برود.

وی همچنین با اشاره به ایثار پزشکان و پرستاران و کادر درمانی در این شرایط، از گروه‌های برنامه‌ساز و سریال‌سازان که این روز‌ها با حمایت تیم‌های پزشکی مشغول کار هستند تا بتوانند تولیدات را به موقع برای تماشای مخاطبان آماده کنند، قدردانی کرد.

علیخانی همچنین با اشاره به آغاز پخش فصل دوم عصر جدید در شب ولادت حضرت علی(ع) تأکید کرد کلیه تصاویر مربوط به حضور پرشمار تماشاگران در استودیو، تا پیش از تاریخ ۲۷ بهمن و در روز‌های پیش از شیوع ویروس کرونا ضبط شده است.

مجری برنامه عصر جدید در ادامه تأکید کرد: با این‌که خیلی از شرکت‌کننده‌ها از شهرستان حضور دارند و تیم پزشکی در کنارمان است، اما در صورت لزوم در آینده قسمت‌های این برنامه را بدون حضور تماشاگران ضبط خواهند کرد، زیرا معاینه پزشکی هزار تماشاگر خوشبینانه ٥ ساعت طول می‌کشد. هر چند عصر جدید بدون تماشاگر مانند داربی پرسپولیس و استقلال بدون تماشاگر است!

ایام نوروز ۹۹ هر شب بعد از خبر شبانگاهی بزرگ‌ترین مسابقه استعدادیابی عصر جدید میزبان مخاطبان خواهد بود. امین حیایی، آریا عظیمی نژاد، سید بشیر حسینی و رویا نونهالی داوران این برنامه هستند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha