کد خبر: 3886393
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
به ریاست سرلشکر باقری صورت گرفت؛
جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی و پیشگیری حضرت امام رضا علیه السلام به ریاست سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری با حضور مسئولین کمیته‌های تخصصی ده‌گانه نیروهای مسلح برگزار شد.

به گزارش ایکنا؛ مهر نوشت: جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی و پیشگیری حضرت امام رضا علیه السلام به ریاست سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری با حضور مسئولین کمیته‌های تخصصی ده گانه نیروهای مسلح برگزار شد.

در این جلسه رؤسای کمیته‌های قرارگاه، گزارش مبسوطی از آخرین اقدامات و فعالیت‌های قرارگاه و نحوه تعامل و هماهنگی با قرارگاه ملی مبارزه با ویروس کرونا را تشریح کردند.

راه اندازی و تجهیز بیمارستان‌ها به ظرفیت ۴ هزار تخت و مجتمع‌های نقاهتگاهی با ظرفیت ۵۰۰۰ تخت و با قابلیت گسترش تا ۱۰ هزار تخت، تهیه، تأمین و واگذاری محصولات مراقبتی نظیر ماسک، دستکش، لباس و مواد ضدعفونی کننده، تأمین تجهیزات و واحدهای رفع آلودگی و پاکسازی معابر و نقاط پر تردد شهری و همچنین ارتقا سطح خدمات درمانی بیمارستان‌های نیروهای مسلح در سراسر کشور از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در این قرارگاه بود.

در پایان این جلسه سرلشکر باقری از طریق ویدئو کنفرانس با فرماندهان و مسئولان عالیرتبه ارتش جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و نیز رؤسای بیمارستان‌های بعثت نیروی هوایی ارتش، شهید چمران وزارت دفاع، حضرت ولیعصر نیروی انتظامی و بقیه الله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان آخرین وضعیت و روند رسیدگی به بیماران بستری و درمان آنها و کمبودها و کاستی‌ها قرار گرفت و ضمن تصمیم به رفع مشکلات مطرح شده تدابیر لازم را به مراجع مربوطه ابلاغ کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: