کد خبر: 3889512
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
فراخوان ثبت‌نام دوره تربیت مربی قرآن کودک از سوی مؤسسه قرآنی اسراء در شهرستان خرم‌دره اعلام شد.

به گزارش ایکنا؛ مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت اسراء شهرستان خرم‌دره استان زنجان، دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن ویژه بانوان را برگزار می‌کند.

هدف این دوره آموزشی، تربیت نیروهای متخصص در زمینه آموزش مفاهیم و معارف قرآنی به كودكان در سنین 4 تا 6 سال است.

حمیدرضا احمدی، مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت اسراء گفت: این دوره آموزشی در قالب 132 ساعت در نظر گرفته شده که شرکت‌کنندگان پس از اخذ گواهینامه دوره تربیت مربی، می‌توانند در مؤسسات، خانه‌های قرآن و در مهدهای كودک معتبر كه دارای مجوز از نهادها و ارگان‌های دولتی هستند، تدریس کنند.

عناوین دروس مورد آموزش در دوره تربیت مربی آشنایی و انس كودكان با قرآن كریم شامل مبانی نظری آموزش مفاهیم دینی و پرسمان كودک، روانشناسی تربیتی و رشد كودک، مهارت‌های مربی كودک 1 (كاردستی و نقاشی خلاق)، مهارت‌های مربی كودک 2 (شعر، سرود و قصه‌گویی خلاق)، مهارت‌های مربی كودک 3 (بازی و نمایش خلاق)، تدریس، كارورزی، فنون كلاس‌داری، سبک زندگی قرآنی، حفظ سور و آیات منتخب و بهداشت كودک است.

دارا بودن گواهی پایان دوره سطح 3 قرائت، دارا بودن گواهی سطح 2 ترجمه و مفاهيم قرآن، مقطع سنی 18 تا 40 سال و دارای مدرک دیپلم و بالاتر از جمله شروط پیش نیاز این دوره است.

آزمون پایان دوره به صورت کتبی، عملی و شفاهی است و حداکثر سه ماه بعد از گذراندن 40 ساعت کارآموزی، اخذ خواهد شد.

آخرین مهلت ثبت نام در این دوره تا تاریخ 20 اردیبهشت‌ماه سال جاری است و تمدید نخواهد شد.

علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند با شماره 35533480 024 تماس بگیرند.

زمان آزمون‌های ورودی بلافاصله بعد از عادی شدن اوضاع کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا اعلام و به صورت کتبی و شفاهی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: